
Bolíviában sok halottja és eltűntje is van a Piraí folyó áradása miatt keletkezett árvíznek
A robbanás brooklyni idő szerint szerda reggel három órakor történt. A tűzoltók kiérkezésükkor – percekkel a tragédia után – óriási lángokkal égett a pince és az első és a második emelet. Az eset által okozott tűz továbbterjedt két szomszédos épületre is.
Több mint 138 tűzoltó érkezett a helyszínre, és a mentők hat embert láttak el. Közülük két embert kórházba szállítottak további vizsgálatokra, a többiek visszautasították a bővebb kezelést. Az áldozatok sérüléseinek részleteit még nem lehet tudni.
A robbanás az épület strukturális stabilitását is veszélyeztette, így 54 lakót a hideg utcára küldtek a hatóságok. A kint lévő embereket a vöröskereszt és katasztrófavédők pokrócokkal és étellel látták el.
A robbanás, és az azt követő tűz oka egyelőre ismeretlen, a hatóságok vizsgálják – írta a PIX11 News.
Címlapfotó: youtube.com/PIX11 NEWS

Bolíviában sok halottja és eltűntje is van a Piraí folyó áradása miatt keletkezett árvíznek

Villámárvizekben több ember meghalt Marokkóban

Két magyar áldozata is van az ausztráliai terrortámadásnak

Állatkerti horror: Félelmetes eset történt a kifutón

Apa és fia követte el Ausztrália harminc éve legsúlyosabb terrortámadását

Egy magyar is meghalt a Sydney-ben történt terrortámadásban, kiderült, ki az áldozat

Adományt gyűjtött halott gyerekének – emberöléssel vádolják

Megölte gyermekei anyját, majd napokig bevásárlókocsiban tologatta a testét

Brutális felvételek kerültek elő az ausztrál terrortámadásról - videóval

Felgyújtották a feldíszített fenyőfát a városközpontban

Durva, zsidók elleni terrortámadás történt, sokakat agyonlőttek

Tavaly Németország még hevesen ellenezte az orosz vagyon elkobzását


