Stohl András alig bírta abbahagyni a sírást a Sztárban Sztár All Starsban

Annyira megérintette az egyik produkció, hogy végig sem tudta mondani azt, amit szeretett volna.

Dübörög tovább a Sztárban Sztár All Stars, vasárnap este már a harmadik adásban szurkolhattak a nézők a kedvenceiknek, akik számos meglepetést okoztak a színpadon. Vavra Bence nyolcadik versenyzőként lépett színpadra Tom Odell bőrébe bújva, hogy előadja a rendkívül érzelmes Another Love című balladát, és bár produkciója alatt meg sem mozdult, olyasmit csinált, amivel még a könnyeket is elővarázsolta a zsűriből.

 

A megható előadás során Hajós Andráson kívül mindenki elpityeredett a zsűripultban, még Stohl András is, aki hosszú perceken keresztül küszködött a sírással, ezért Liptai Claudia szólalt meg helyette.

Egyszerűen nincs ilyen. Nem tudom elmondani, mit érzek, amikor te megjelensz a színpadon. Nem éreztem ilyet világsztároknál sem. Valami olyan éteri dolog van benned, Bence, ami olyan leírhatatlan, a hangodban, a hangutánzásodban, (...) és úgy használod, olyan csodálatos finomsággal, szerénységgel, óriásisággal. Minden vagy. Egyszerre vagy picinyke és egyszerre vagy egy hatalmas ember, aki fölénk magasodik a világban, és nagyon hálás vagyok azért, hogy ezt átéltem

– törte meg a csendet Liptai Claudia.

Lékai-Kiss Ramóna úgy fogalmazott, hogy az énekes egyszerűen benyomott egy gombot a jelenlétével, ami miatt csak úgy potyogtak a könnyei.

Át tudtad adni az érzéseket, a fájdalmat úgy, hogy egyetlen centimétert nem mozdultál meg, és szerintem ehhez is akkora bátorság kell

– hangsúlyozta Rami, akit Stohl András követett az értékelésnél.

Nehéz ezek után megszólalni, mert nyilván mindenki tudja, hogy különös viszonyban vagyok Bencével, de valahogy én nem is Bencét láttam. Szerintem ezt hívják katarzisnak, amikor valaki úgy jön be az életedbe, hogy...

– magyarázta Stohl, aki annyira elérzékenyült, hogy be sem tudta fejezni a mondatát. Végül arra kérte a zsűritársait, hogy valaki vegye át tőle a szót.

Utolsóként Hajós András osztotta meg gondolatait Vavra Bence előadásáról. Noha ő volt az egyetlen, aki nem sírta el magát a produkció hatására, kiemelte, hogy nem azért, mert őt nem érintette meg.

Nem pazarolom a dioptriáimat, ha valami fontosat lehet látni. Azt nem akarom összemosni könnyekkel. Volt már halott szerettem a kezemben, és akkor is azért nem pityeregtem, hogy minden egyes fénymolekulát még magamba szívhassak és láthassam, úgyhogy ez nem jelenti azt, hogy nincs lelkem és nincs szívem. Nagyon jó volt téged nézni

– fejtette ki Hajós András, akinek értékelése közben Stohl továbbra is a szemeit törölgette.

Vavra Bence végül úgy döntött, odasétál Stohl Andráshoz, hogy megölelje, mire a színész megjegyezte viccesen, hogy „szemétség volt", amit a hangjával művelt.

2025. szeptember 22. 09:29
Magyarország nem akarja, hogy az Európai Unió harcban álljon, ezért nem támogatja Ukrajna uniós tagságát sem - mondt...
Ha beigazolódik, hogy Ruszin-Szendi Romulusz rendszeresen, akár zárt téri gyűlésekre, akár nyilvános eseményekre feg...
Múlt héten öngyilkosságot követett el Hódmezővásárhely rendőrkapitánya, Szabó Zsolt alezredes. Noha az ellenzék Márk...
Míg 2010-ben három, ma tíz autópálya éri el az országhatárt, miközben 2010-ben kevesebb mint 1300 kilométernyi gyors...
Megfagyott a levegő a stúdióban, élő adásban sírta el magát Stohl András és Liptai Klaudia is... Vavra Bence ugyanis...
family
GYILKOSSÁG - Megölhettek egy hajléktalan férfit Pécsett, az elrejtett holttestre egy járókelő talált rá egy bokorban...
Napok óta egyre több a rejtélyes kérdés Zámbó Jimmy villája körül. Évek óta sikertelenül árulják a Király egykori cs...
family