
Szélvihar miatt leállították az egyik francia atomerőművet
Meglehetősen extravagáns ”öltözékben” pózolt a zöldellő természetben Gabriela Spanic.Országának nemzeti színű zászlajából kreált magának egy rögtönzött ruhakölteményt, amiben a hozzá viselt arany színű nyakékkel úgy fest, mint egy színes erdei tündér.
A sztárnak jó oka volt arra, hogy úgymond felöltse a nemzeti zászlót. Instagram oldalára feltöltött fotó mellett ugyanis így adja rajongói tudtára, hogy nagyszabású turnéra indul.
Egyben megragadta az alkalmat arra is, hogy megköszönje azt a rengeteg szeretetet, amivel az elmúlt 30 évvel megajándékozták őt rajongói.
"Boldog vagyok és nagyon hálás vagyok azért a rengeteg szeretetért, amit 30 éve kapok. Melyik városban szeretnéd megnézni a műsoromat? ” – írta bejegyzésében, melyet több mint 60 ezren tekintettek meg.

Szélvihar miatt leállították az egyik francia atomerőművet

Középiskolai horror: Tanítási időben szabadult el a pokol

Az egyik űrhajós egészségi állapota miatt korábban tér vissza a Crew-11 legénysége a Nemzetközi Űrállomásról

Katasztrofális tűz tombol Ausztrália délkeleti részén

Dermesztő reggel: holttestet találtak egy óvodánál

Életre szóló sérüléseket szenvedett egy 15 éves fiú, súlyos baleset történt szilveszterkor

Halálos áldozatokkal járó lövöldözés volt egy mormon templom parkolójában Salt Lake Cityben

Európa-szerte káoszt és közlekedési fennakadást okoz a hó

Zelenszkij: egy erős, jól felszerelt, 800 ezres hadsereg a legfőbb biztonsági garancia

Terrortámadás miatt több mint 45 ezer háztartásban nincs áram

Giorgia Meloni „szélsőjobboldali” politikus lett az ukrán sajtóban, miután közölte, nem küldenek katonákat Ukrajnába

Macron és Starmer katonai támaszpontokat létesítene Ukrajnában – Moszkva eszkalációt lát a tervben