
Bolíviában sok halottja és eltűntje is van a Piraí folyó áradása miatt keletkezett árvíznek
A Karib-tenger partján fekvő Quintana Roo állam ügyészei hangsúlyozták, hogy az amerikai nőnek nem volt köze a péntek esti lövöldözésben szintén megölt állítólagos drogkereskedőhöz. Az ügyészek nem közölték a nő nevét vagy szülővárosát, az amerikai nagykövetség pedig nem válaszolt a megkeresésre.

A fotó illusztráció: Shutterstock
Az ügyészek cáfolták a helyi médiában megjelent híreket, miszerint a nő és a férfi egy párt alkotott volna. Azt is hozzátették, hogy a halott férfinál kokaint és egyéb narkotikumokat találtak. Elmondásuk szerint azonosították a lövöldözés feltételezett elkövetőit és keresik őket.
Nem ez az első alkalom, hogy az üdülővárosban turisták halnak meg mexikói drogbandák kereszttüzében. 2021-ben két turistát lőttek le egy tulumi étteremben egy kábítószer-kereskedők között kialakult tűzharc során.
Forrás: MTI

Bolíviában sok halottja és eltűntje is van a Piraí folyó áradása miatt keletkezett árvíznek

Villámárvizekben több ember meghalt Marokkóban

Két magyar áldozata is van az ausztráliai terrortámadásnak

Állatkerti horror: Félelmetes eset történt a kifutón

Apa és fia követte el Ausztrália harminc éve legsúlyosabb terrortámadását

Egy magyar is meghalt a Sydney-ben történt terrortámadásban, kiderült, ki az áldozat

Adományt gyűjtött halott gyerekének – emberöléssel vádolják

Megölte gyermekei anyját, majd napokig bevásárlókocsiban tologatta a testét

Brutális felvételek kerültek elő az ausztrál terrortámadásról - videóval

Felgyújtották a feldíszített fenyőfát a városközpontban

Durva, zsidók elleni terrortámadás történt, sokakat agyonlőttek

Tavaly Németország még hevesen ellenezte az orosz vagyon elkobzását


