
Orbán Viktor: A háborún nyerészkedőknek a békepárti Magyarország az útjában áll
Szerdán Sopronban és Kapuváron folytatta választási kampánykörútját Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.
Tenyek.hu 2024. május 15., szerda 14:37
Orbán Viktor tárgyalást folytatott Farkas Cipriánnal, Sopron polgármesterével, majd helyiekkel találkozva arról beszélt: a háborún nyerészkedőknek a békepárti Magyarország az útjában áll.
Soros György azért gurítja ide a dollárokat és fizeti a háborúpárti politikusokat, hogy ezt az akadályt elhárítsa. De nekünk ez az egy hazánk van, és mindenáron megőrizzük a békéjét - mondta Orbán Viktor Sopronban.
Havasi Bertalan az MTI-vel közölte: szerda délután Orbán Viktor Kapuvárra is ellátogatott, ahol Hámori György jelenlegi polgármesterrel és Horváth Lászlóval, a Fidesz polgármester-jelöltjével tárgyalt, majd kapuváriakkal találkozott az új tanuszoda épülete előtt.
MTI/fotók: MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Fischer Zoltán
+Ez is érdekelheti

Magyar Péter miniszterelnök-helyettesnek nevezte ki Ruff Bálint minisztert

Kinevezte a közigazgatási államtitkárokat Sulyok Tamás

Magyar Péter: a kegyelmi ügy dokumentumaiból kiderül, hogy Varga Judit nem támogatta K. Endre kegyelmét

Magyar Péter távozásra szólította fel a Kúria elnökét

Kelemen Ágnes környezetgazdász lesz a vízügyi és klímapolitikáért felelős államtitkár

Magyar Péter személyesen mutatta meg a sajtónak a Karmelita kolostor épületét

Orbán Viktor is eladományozza végkielégítését

Magyar Péter: erre a hétvégére beteltek a helyek a kormányzati épületek látogatására

Gajdos László: az azbesztmentesítés nem tűr halasztást, a legfontosabb az emberek egészségének védelme

Magyar Péter: a miniszterelnök székhelye Budapesten, az Alkotmány utcában lesz

Megalakul az új kormány, ülést tart a parlament, esküt tesznek a miniszterek

Bemutatta a kormányszóvivőket Magyar Péter




