
Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért

Kylie Minogue őszintén beszélt második mellrákdiagnózisáról új, „KYLIE” című dokumentumfilmjében, amelyben eddig nem ismert részleteket oszt meg az életét meghatározó küzdelmeiről.
A BILD szerdai beszámolója szerint a világsztár 2021-ben ismét szembesült a betegséggel, több mint 15 évvel az első, 2005-ös diagnózis után. A különbség ezúttal az volt, hogy a küzdelmét szinte teljesen a nyilvánosság kizárásával élte meg.
2021-ben diagnosztizáltak nálam másodszor rákot
- árulta el. Elmondása szerint ezúttal nem tudta és nem is akarta ugyanúgy megosztani a történteket a világgal, mint korábban.
Meg tudtam tartani magamnak
– mondta, hozzátéve, hogy hosszú ideig kereste a megfelelő pillanatot a nyilvánosságra hozatalra.
A világsztár 2005-ben, mindössze 36 évesen esett át az első mellrákdiagnózison, amely kemoterápiával és sugárkezeléssel járt. Mostani megszólalása szerint azonban a korai felismerés ismét kulcsszerepet játszott abban, hogy felépülhetett.
Kylie Minogue ma már egészségesnek érzi magát, és történetét a megelőző szűrések fontosságának hangsúlyozására használja.

Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért

Megjósolták a BL-döntő eredményét a miskolci makik

Bocsánatot kért Eszenyi Enikő

Meghalt Reményi Károly

Új szerep, új elme? Megdöbbentő eredményeket hozott egy apaságról szóló kutatás

Gyászol a Nyíregyházi Állatpark

Gólyahír Törőcsik Franciskáéknál, nagynéni lett a színésznő

Vadonatúj történetekkel és óriási licitharcokkal folytatódik a Kincsvadászok a TV2-n

Hétfő estétől új részekkel jön az Újratervezés a TV2-n

Ön tudta? – Szinte minden konyha alapkelléke a legundorítóbb veszélyforrás

Amikor a fák néma igényei hallhatóvá válnak

Cannes: Egy román család története vitte el az Arany Pálmát