
Homokozóban ásta el a lopott szajrét egy nő
A kormányzati portálon azt írták: az előző héten 4397 új fertőzöttet igazoltak, ezzel a járvány kezdete óta 2 185 816-ra nőtt az azonosított fertőzöttek száma.
Meghalt a múlt héten 56, többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 48 495-re emelkedett. A gyógyultak száma 2 123 750, az aktív fertőzötteké 13 571 főre csökkent.
Jelenleg 386 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 19-en vannak lélegeztetőgépen. A közlemény szerint Magyarországon a járvány jelenleg "mérsékelten zajlik", ami köszönhető a magas átoltottságnak is. Hangsúlyozták: a vírus továbbra is a beoltatlanokat veszélyezteti a leginkább, ezért őket továbbra is az oltás felvételére kérik.
A megerősítő oltás mindenkinek ajánlott, aki négy hónapnál régebben kapta meg előző oltását.
A járvány tartósan kedvező lefolyására tekintettel a járvány intenzív szakaszára létrehozott koronavirus.gov.hu honlap január 1-jétől megszűnik. A járvánnyal kapcsolatos hivatalos tájékoztatás azután az MTI-n keresztül lesz elérhető a sajtó számára - olvasható az oldalon.
MTI/A címlapfotó illusztráció (MTI)

Homokozóban ásta el a lopott szajrét egy nő

Két idős férfi is tűzben halt meg az éjjel

Biciklivel hajtott fel az M0-sra

Öten meghaltak Szentmártonkátán, iszonyatos baleset történt

Ketten haltak meg az M43-ason, szörnyű részletek derültek ki

Pisztollyal fenyegetőzött a hajdúsági kocsmában

Méregdrága luxusautó is összetört a tömegbalesetben – Fotók

Rajtakapták a miskolci „guggoló” betörőt

Saját kislányáról készített pornográf felvételeket, most elítélték

Kamerákat rejtett a női vécékbe a 22 éves balatoni kukkoló

Lepedőkbe csavarva próbált eltűnni a rendőrök szeme elől

Érkezik a nyugdíjkiegészítés