Leesett az állunk az új Miss Universe Hungary-tól, a gyönyörű Tünde könyvet is írt már

Kétszer volt már korábban szépségkirálynő, legközelebb pedig El Salvadorban képviselheti hazánkat a Miss Universe világversenyen.

Blága Tünde fejére került a korona az idei Miss Universe Hungary szépségversenyen, ami nem is csoda, hiszen a fiatal nő nem csak gyönyörű, de rendkívül céltudatos is. Korábban kétszer nyert már szépségversenyt, 2019-ben a Miss Earth Hungary, 2021-ben pedig a Miss Tourism Continental koronáját is neki ítélték. 


Tünde élete tehát kétségkívül tökéletesnek tűnik, ám szerinte ez koránt sincs így. Egy erdélyi kis faluban született, családja nem volt tehetős, de mégis mert nagyot álmodni. Életéről honlapján azt írta, már kislány korában arról álmodott, hogy egyszer szépségkirálynő lesz, aki képes elérni embereket, képes jót tenni, és másoknak segíteni.

Nagyon erős hitet hoztam magammal otthonról, ami az egész utam során végig kísért, és Istenbe vetett bizalmam segített minden nehézségen átjutni

– fogalmazott Tünde bemutatkozásában. Életéről egy könyvet is írt, amelyben másokat is arra szeretne motiválni, hogy kövessék az álmaikat, hiszen ezeket mindannyian elérhetjük.

2023. október 01. 11:01
Többen meghaltak hóviharokban Ukrajnában
Tízen meghaltak az Ukrajnában dúló hóviharok miatt..
Holttestre bukkantak a Marosban, kiderült, ki az áldozat
Két városból is jött segítség, de az életét már nem lehetett megmenteni.
Szijjártó Péter: A NATO ragaszkodjon korábbi döntéséhez!
Mi, magyarok speciális földrajzi helyzetben vagyunk, hiszen keletről a háborútól szenvedő Ukrajna, délről pedig Euró...
Körözött török terroristát fogtak el Magyarországon
Emberölésért és fegyveres terrorszervezet tagjaként körözték a hatóságok azt a 23 éves török férfit, akit társával e...
Felavatta az idei első havat egy gyergyói maci, gyermekként csúszdázik a kis cuki
Videón az önfeledt bocs.
Napos, de hideg idő az ország nagy részén
időjárás-jelentés, 2023. november 29., szerda, reggel
Fellökött egy biciklist egy gyalogos, súlyos sérülései ellenére elnézést kéréssel távozott
A 40 év körüli nőt már a rendőrség is keresi.
Nagy dobásra készül a Gáspár család, már a dátumot is kitűzték
Győző teljesen be van zsongva.
Lerántották a leplet Berki Krisztián korábbi turpisságáról, egy barátja váratlanul kitálalt
Kiderült, hogy mi volt abban a bizonyos bőröndben.
Lesújtó hír! Hosszú betegség után az égi színpadon játszik tovább a Jászai Mari-díjas színművész
57 éves volt.
Elgázolt egy embert a vonat Nagytétényen
Megbukott a Disney
Négy tinédzser meghalt egy autóbalesetben Észak-Walesben
Kidőlt a Fehér Ház előtt álló 12 méteres karácsonyfa - videó
Karácsony kiterjeszti a parkolási zónákat

Halálos baleset történt a 4-es főúton Újfehértónál
Halálos baleset történt a 4-es főúton Újfehértónál
A baleset helyszínén teljes útlezárás van érvényben - írták a police.hu oldalon
Karambol a 4-es főúton Nyíregyházánál - Teljes útzár!
A 262-es és 263-as kilométer között teljes szélességében lezárták a főutat.
Karambol a 4-es főúton Nyíregyházánál - Teljes útzár!
A 262-es és 263-as kilométer között teljes szélességében lezárták a főutat.
Halálos baleset történt a 85-ösön, a szomszédos vármegyében
20:34 - A sofőr meghalt
Felborult egy autó a 84-esen főúton
A tetejére borult egy személyautó a 84-es főút 95-ös kilométerénél, Lövő térségében. A balesethez a sopronkövesdi hivatásos és a völcseji önkéntes tűzoltók érkeztek ki, akik rögzítették, majd áramtalanították a járművet. Az érintett útszakaszon egy sávon halad a forgalom - közölte péntek este a katasztrófavédelem.
Felborult egy autó a 84-esen, Lövőnél
A tetejére borult egy személyautó a 84-es főút 95-ös kilométerénél, Lövő térségében. A balesethez a sopronkövesdi hivatásos és a völcseji önkéntes tűzoltók érkeztek ki, akik rögzítették, majd áramtalanították a járművet. Az érintett útszakaszon egy sávon halad a forgalom - közölte péntek este a katasztrófavédelem.
Kamion és kisteherautó ütközött össze az 5-ösön, Lajosmizsénél
A 66-os és 65-ös kilométer között félpályán halad a forgalom.
Karambol a kórház közelében Nyíregyházán
Két személygépkocsi ütközött össze a Szent István utcán Nyíregyházán péntek délután. A vétlen autóból egy sérültet kórházba szállítottak. A baleset okát a rendőrség vizsgálja.
Baleset történt a 4-es főúton Kőlaposnál
Egy személy megsérült abban ráfutásos balesetben, ami pénteken délután történt a 4-es főúton Kőlapos közelében. A rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit.
Kerékpározás közben telefonált egy nő Egerben, súlyos baleset lett a vége
Az ügyészség vádiratában pénzbüntetés kiszabására tett indítványt.
Baleset történt Zalaegerszegen
Baleset történt Zalaegerszegen a Hock János utca 92-nél péntek délután 4 óra tájt. A helyszíni szemle időtartama 1 órát vesz igénybe. Torlódás és lezárás nincs a helyszínen, de mindenki körültekintően vezessen. 

Csókolózós képpel tudatták: fiatal üzletemberbe szerelmes Gáspár Virág
Csókolózós képpel tudatták: fiatal üzletemberbe szerelmes Gáspár Virág
Szerelmükről adtak bizonyítékot.
Most jött: halálos horrorbaleset történt az M3-ason - helyszíni fotók
Halálos baleset történt kora este az M3 autópálya Budapest felé vezető oldalának 31-es kilométerszelvényében. A rendőrség beszámolója szerint egy 43 éves ukrán sofőr kocsijával hátulról nekiütközött az előtte forgalmi okból lassító 33 éves mogyoródi férfi által vezetett teherautónak, amiben egy 51 éves férfi is utazott.
Most jött: halálos horrorbaleset történt az M3-ason - helyszíni fotók
Halálos baleset történt kora este az M3 autópálya Budapest felé vezető oldalának 31-es kilométerszelvényében. A rendőrség beszámolója szerint egy 43 éves ukrán sofőr kocsijával hátulról nekiütközött az előtte forgalmi okból lassító 33 éves mogyoródi férfi által vezetett teherautónak, amiben egy 51 éves férfi is utazott.
Most derült ki: június óta rákkal küzd a képernyőről eltűnt műsorvezető
Nagyon népszerű arca volt a híradónak.
Baleset történt a 85-ös főúton: a sofőr a helyszínen életét vesztette
A helyszínen életét vesztette a sofőr.
Baleset a Paksi Atomerőműnél: többen is megsérültek!
A rendőrség adott tájékoztatást a történtekről.
Kiderült a titok az Aldi pénztárosairól - ez minden egyes vásárlót érint!
Ez segít alacsonyan tartani az árakat.
Krausz Gábor fotóját máris egy társkeresőn látták viszont
A sztárt egy társkeresőn találták meg.
"41 éves vagyok, és hozzámentem a legjobb barátom iskolás fiához – ő 16 éves"
Legjobb barátja fiához ment feleségül egy 41 éves nő és állítja, ez legális.
Még csak 15 éves, de meseszép: Jázmin lehet Palvin Barbi utódja
Kifutóról álmodik.