
Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka
Kiemelte: szombaton 55 ezren vettek részt a kiállításon, ami egyfajta főpróba volt a megújult Hungexpo számára. A létesítményt 55 milliárd forintból újították fel - emlékeztetett utalva arra, hogy "méltó és világszínvonalú" környezet fogadja az érdeklődőket.
Hétfőn több mint négyezer diákot várnak a Hungexpóra abból a több mint 55 ezerből, akik regisztráltak az eseményre - jegyezte meg a kormánybiztos.
A kiállítás eddigi tanulsága, hogy a vadászat és vadgazdálkodás témájával foglalkozni kell, hiszen nagyon sok embert meg lehet szólítani a témakörrel - mondta az MTI kérdésére Kovács Zoltán. A vidéki eseményeken, a vadászati világkiállítás kísérő és kapcsolódó rendezvényein az összes látogatói szám már 938 ezer fő felett jár - hangsúlyozta. Azt is hozzátette: három vidéki helyszín 1500 programja kapcsolódik a nemzetközi kiállításhoz; a rendezvénysorozat a kiállítás előtt megkezdődött és a kiállítás után is folytatódni fog.

Ganczer Gábor, a Hungexpo vezérigazgatója elmondta: a vásárközpont bebizonyította, hogy képes két nap alatt több mint 100 ezer látogató biztonságos befogadására.
Felhívta a figyelmet arra, hogy a Fehova Plusz kiállítás nagyszerűen kiegészítette a vadászati és természeti világkiállítást. A szeptember 30. és október 3. között tartott kiegészítő esemény szervezésében példaértékű volt az együttműködés a felek között - mutatott rá.
A Fehova Plusz keretében olyan cégek sorakoztathatták fel és árusíthatták termékeiket a látogatóknak, amelyek a vadászat, a horgászat, az erdészet és a természetjárás területén, illetve a lovas ágazatban, valamint a hobby és munkakutyatartásban tevékenykednek - olvasható a rendezvény honlapján. Ilyen típusú eseményt minden év februárjában szoktak szervezni - legközelebb 2022. február 17-20-án.
MTI/Fotó: MTI/Illyés Tibor

Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka

Újabb vírust mutattak ki Magyarországon

Brutálisan megverte, önkielégítést végzett rá, majd kirabolta Vilmánynál

40 tonnás kamion elé fordult ki, videón a sokkoló manőver

Kilökte a 10. emeletről a kétgyerekes családanyát Győrben

Szörnyű tragédia történt Zagyvarékason és Szegeden is

Éveken át vadászott gyerekekre egy pedofil Pest vármegyében

Szívszorító fotók: Végső búcsút vettek a Morrison's-nál halálra vert fiataltól

Elszabadult a pokol a szegedi pszichiátriai klinikán, egy beteg súlyosan megsérült

Horror Szentgálon: borzasztó felfedezést tettek egy sufniban

Dráma egy budapesti metróállomáson, élet-halál harc folyt a peronon

Vakon tapogatózva siettek egy nő segítségére Sarkadon, minden perc számított