
Rudán Joe: Minden normális ember a háború ellen van
Évről évre egyre nagyobbat változik a világ, ezzel pedig a gyerekek karácsonyi kívánságlistáján is megújulnak a kérések. A Jézuskának írt levelekben viszont még mindig gyakran játékok, babák, labdák és plüssállatok szerepelnek, de előfordulhat egy-két olyan tétel is, amin még a szülők is jót mosolyognak. Így történt ez annak a brit kislánynak a levelével is, amit néhány nappal ezelőtt nagynénje mutatott meg közösségi oldalán követőinek. A fotó azóta az egész világot bejárta, ugyanis a 13 éves lány összesen 3000 angol font, azaz átszámítva közel másfél millió forint értékben gyűjtötte össze kívánságait.
Szerepel rajta többek között luxusmárkájú smink és ruha, selyem pizsama, hozzáillő párnahuzattal, pénz, gyűrűk, parfüm, laptop, tablet, okosóra, vezeték nélküli fülhallgató, farmernadrág, ajándékkártyák, súlyozott takaró, műszempilla, valamint egy kulacs is.

Fotó: Reddit
Habár a nagynéni az óriási felháborodás hatására már letörölte posztját a Twitterről, az emberek mégis minden lehetőséget megragadnak, hogy kifejezzék véleményüket a tinédzser karácsonyi kívánságairól. A Redditen sokan megjegyezték, hogy bizonyára a közösségi oldalak miatt van ekkora elvárása a szülei felé, mások viszont úgy gondolják, hogy ez teljesen normális egy ilyen korú gyerektől.

Rudán Joe: Minden normális ember a háború ellen van

Kucsera Gábor: Itthon békésen sétálgathatunk a karácsonyi vásárokban, hiszen nálunk nincsenek terrortámadások

Nem akárki lépett be a TV 2 stúdiójába, még Fejes Tominak is leesett az álla

Megható pillanatok az Újratervezésben

Kasza Tibi: a forgatás egy bábeli zűrzavarra emlékeztetett

Újratervezés karácsonyi különkiadás: Új otthon, új remények a bácsalmási tragédia után

Kedvenc magyar éttermében járt Leslie Mandoki, Andy Vajnáról is megemlékezett

Kéményből jött a segélykiáltás: A pomázi tűzoltók ledöbbentek, ki rekedt odabent

Őrült pillanat lett a világ legviccesebb természetfotója

Hétvégi meteorözön: Minden eddiginél fényesebb égi show-t ígérnek a Geminidák

Megkezdődött az Adni Öröm! adománygyűjtő akció

Féltávnál a MikulásGyár