Holttestet találtak egy császári présházban

Az idős nő életét már nem lehetett megmenteni.

Kigyulladt egy életvitelszerűen lakott présház az Újszőlő úton péntek este a Komárom-Esztergom vármegyei Császáron. A tűzoltók negyed óra alatt megfékezték a lángokat és két gázpalackot is kivittek az épületből. A ház átvizsgálásakor találták meg az ott lakó idős nő holttestét – közölte a katasztrófavédelem.

A lángok tíz négyzetméteren pusztítottak, bútorok égtek. A tűz keletkezési okának feltárására a katasztrófavédelem tűzvizsgálatot indít.

A katasztrófavédők hangsúlyozzák, hogy a tüzek mielőbbi észleléséhez a legjobb megoldás, ha füstérzékelőt vásárolunk az otthonunkba. Egy plafonra szerelt füstérzékelő a tűz keletkezésekor azonnal jelez, amikor még van idő megfékezni, vagy elhagyni az épületet.

2024. november 23. 08:50
A kényszersorozás áldozata lett. A TV2 riportere most megtálalta Beregszászon a sírját. Szívszorító képeket készítet...
A miniszterelnök péntek reggel beszámolt a legfrissebb kormányzati döntésekről, de beszélt arról is, hogy az ukrán t...
Taxinak csapódott egy sofőr péntek hajnalban Budapesten, a Blaha Lujza téren.
Hivatalos személy elleni erőszak és minősített könnyű testi sértés bűntette miatt indított nyomozást a Debreceni Reg...
Hatalmas lángokkal égett egy győri társasház 10. emeleti lakása pénteken reggel, drámai videók készültek a tűzről. E...
A gyerek pólója meggyulladt, méteres lángokkal égett, ordított fájdalmában. Az ügyészség most vádat emelt az apjával...
A valós helyzet az, hogy egy magyar embernek azért kellett meghalnia, mert az ukrán állam pribékjei agyonverték - kö...
Összeomlott és pszichiátriai osztályra került egy 14 éves lány, miután egy férfi megerőszakolta egy dunakeszi lovard...
Utasokkal teli taxinak csapódott egy autós csütörtök éjjel Budapesten a Blaha Lujza téren. A vétkes sofőr és két uta...