
Úszni próbált egy Tesla Püspökladányban - Fotóval
Brutális támadás ért hétfőn egy pécsi buszsofőrt, amikor az autóbusz-állomás területén három agresszív, feltehetőleg valamilyen tudatmódosító szer hatása alatt álló személy megtámadta, ütötte, valamint rugdosta a férfit. A biztonsági őr megpróbált közbeavatkozni, és azonnal erősítést kért a túlerővel szemben.
A helyszínen végül többszöri rendőri intézkedésre volt szükség, a buszvezetőt pedig mentő szállította kórházba fej-, borda- és bokasérülésekkel, valamint ezen túl súlyos zúzódásokat is szenvedett. A támadás fizikailag és lelkileg is nagyon megviselte, gyógyulása miatt kénytelen volt táppénzre menni, így a munkából több napra kiesik. Az ügy kapcsán a Volánbusz kijelentette, minden hasonló esetben megteszik a szükséges lépéseket, ezért ebben az ügyben is feljelentést tesznek.

A fotó illusztráció: Facebook/Volánbusz Zrt. hivatalos oldala
A busztársaság határozottan kiáll munkatársai mellett, és minden, a normális emberi együttélés és a közösségi közlekedés alapvető szabályait betartani képtelen támadónak üzeni: elég volt! Mivel a helyzet kezelése túlmutat a Volánbusz hatáskörén, a társaság a rendőrséggel, az önkormányzattal és a közterület-felügyelettel összefogva keres megoldást a hasonló atrocitások elkerülésére
– tájékoztatta a Teol.hu-t a Volánbusz.
Legutóbb egy hete történt hasonló eset Miskolcon, akkor egy férfi úgy megverte a busz vezetőjét, hogy több helyen eltört az orra és kilazultak a fogai.

Úszni próbált egy Tesla Püspökladányban - Fotóval

Egy falat édesség okozta nagy bajt egy budapesti idősotthonban

Gyógyszertárban esett össze egy férfi Tolnában, mentőhelikopter is érkezett

33 centi hó? Autó helyett síléccel vágott neki Sopronnak – videó

Hihetetlen trükk: kabátujjban csempészett ki 21 pár cipőt egy hajdúböszörményi férfi

Számított rá, hogy a mezőkövesdi rendőrök kopogtatni fognak az ajtaján

Videón, ahogy egy kukát, majd egy autót is felgyújt Zuglóban

Iszonyatos mennyiségű hó hullott Kőszegen - Fotók

Mást is árultak a pult alól a vegyesboltban, jelszóval lehetett kérni

Meghalt egy lakó, tűz ütött ki egy tatabányai társasházban

Operatív Törzs: folyamatos a hóhelyzet kezelése

Szíven szúrta feleségét egy férfi, enyhíteni akarta szenvedését