2025. november 02. vasárnap, Achilles
11°C Budapest

Molnár Anikó minden eddiginél messzebbre ment, szárnyal az erotikus közösségi oldala

A 48 éves modell vállalkozást csinált erotikus tartalmaiból.
Tenyek.hu
2023. október 24., kedd 17:25
Vágólapra másolva!

Molnár Anikó a kedd reggeli Mokka vendége volt, ahol új vállalkozásáról és önbizalomhiányáról mesélt a nézőknek.

A modell ugyanis februárban regisztrált egy erotikus közösségi oldalra, ahol olyan tartalmakat oszt meg, melyek nem szexuális tevékenységeket, csupán pajzán pózokat ábrázolnak.

Anikó világszerte a legnépszerűbb tartalomgyártók közé tartozik az oldalon, így most már nem hóbortnak fogja fel, vállalkozást csinált belőle.

- árulta el Anikó, akit rendkívül meglep, hogy mindennapjait ekkora érdeklődés övezi.

A modell hangsúlyozta, hogy sikerének kulcsa a fokozatosságban rejlik, hiszen míg az oldal indulásakor leginkább hétköznapibb és titokzatosabb tartalmakat töltött fel az oldalára, mostanában már egyre merészebb, arcpirítóbb felvételeket oszt meg magáról.

Népszerűségének köszönhetően azonban anyagi gondjai is megoldódtak, anyukája sem segíti már ki.

Sőt, régi vágya teljesült azzal, hogy nyugdíjas édesanyjának nem kell nélkülöznie és lányára sem kell költenie.

Anikó az erotikus tartalomgyártás mellett ugyanis civil szakmáját, a sminktetoválásttovábbra is szenvedéllyel csinálja.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk