
Orbán Balázs megmutatta, miért viszi csődbe Európát Ukrajna háborús támogatása

A miniszterelnök felszólalása zárja a digitális polgári körök (DPK) országjárásának a hatvani állomását. Orbán Viktor várhatóan szót ejt a hét fontos bel- és külpolitikai történéseiről is. A rendezvényre már megérkezett a kormányfő, aki a szokások szerint előbb beszédet mond a gyűlésen és válaszol a kérdésekre.

A múlt héten Kaposváron rendezték a DPK háborúellenes gyűlését, ahol a miniszterelnök nem hagyományos beszédet tartott, hanem közvetlenül a közönség kérdéseire válaszolt. Emellett bemutatta a kormány által indított nemzeti petíció kérdéseit.
Ezt a három felvetést tartalmazza a kormány által indított nemzeti petíció, amivel a magyarok nemet mondhatnak az orosz–ukrán háború további finanszírozására, illetve arra is, hogy az ukrán állam működését a következő tíz évben velünk fizettessék meg. Emellett nemet mondhatunk a rezsiárak háború miatti emelésére is.
Ukrajnának kívül kell maradnia az Európai Unión, beengedni őket életveszély és Magyarország számára folyamatos háborús veszélyt jelent
– tette hozzá.
Hivatalos közösségi oldalán legújabb bejegyzésében jelezte, már megérkezett Hatvanba, ahol nem számít provokációra, mert itt béke van.
Ez Hatvan, itthon vagyunk
– jelentette ki a kormányfő.
Nyitókép: Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály/Fischer Zoltán

Orbán Balázs megmutatta, miért viszi csődbe Európát Ukrajna háborús támogatása

Egy győri anyuka üzent a választóknak - videóval

Orbán Viktor: a Tisza Párt brüsszeli kreálmány, amelyet Kijevből és Brüsszelből finanszíroznak

Megint lebuktak! Brüsszel titkolná Zelenszkij-tervet, mert az Orbán Viktort erősíti

Orbán Viktor válaszolt Zelenszkijnek: „Az EU-csatlakozás érdemalapú folyamat”

Két napon belül érkezik a nyugdíj és a plusz juttatás

Van ennél lejjebb? A háború áldozatain röhögő tiszások okoztak zavart a Lázárinfón

Ő az a neonáci ukrán, aki fenyegeti Magyarországot

Lázár János Győrben: Aki erőszakkal hallgattatna el másokat, az nem méltó a közképviseletre

Lázár János elrettentő indokokat mondott: Ez lesz, ha Magyar Péterre szavaznak

Ukrajna veszélyes mederbe terelte a Tiszát, Brüsszel nagy örömére

Orbán Viktor: Kína mindig is fontos partnere lesz Magyarországnak