
Biztató: a következő hónapokban is folytatódhat az infláció csökkenése

Mostanában matricaként ragadt rá újfent Orbán Viktor rendezvényeire, elment Győrbe, Nyíregyházára, Kecskemétre, de az általa várt érdeklődés rendre elmaradt. Nagyvárosok kisebb tereit sem tudta már megtölteni, pedig munkatársai szerint komoly utaztatást szerveznek minden alkalommal Budapestről – írta közösségi oldalán a Fidesz frakcióvezetője szerdán.
Kocsis Máté kifejtettem, hogy most szombaton a miniszterelnök Mohácson folytatja az országjárását, de a Tisza Párt ezúttal nem szervez semmit, mert belsős információk szerint az eddigieknél is kínosabb lenne az alacsony részvétel.
Magyar Péter tehát kénytelen volt feladni a matrica viselkedést, és inkább úgy döntött, hogy a stabilabbnak számító Budapesten tart inkább rendezvényt, amire hivatkozva lemondhatja a borítékolható mohácsi égést.
Ügyes. Ügyes, de átlátszó. Fogy az erő, csökken az érdeklődés, elmúltak a mézeshetek, és egyre több választó ébred rá, ki is ez az ember valójában. Feltehetőleg a Tarr Zoltán alelnök által kipofázott, és a Dálnoki Áron gazdasági munkacsoport vezető által megírt, majd kiszivárgott adóemelési tervek sem segítik a népszerűség növelését.
Szóval úgy fújnak visszavonulót Mohácsról, hogy a vész elkerülhető legyen, de minél kevesebben vegyék észre
– emelte ki Kocsis Máté.
A frakcióvezető zárásként hangsúlyozta, hogy ez csak a szokásos balos trükközés, amit az nem vesz észre, aki nem akarja.

Biztató: a következő hónapokban is folytatódhat az infláció csökkenése

Nézőpont: legalább hatmillió választóhoz jutott el Orbán Viktor évértékelője

Az USA azt akarja, hogy sikeres legyen Magyarország, és hogy folytatni tudják az együttműködés építését Orbán Viktorral

Lázár János: Bal sarokban a multik, jobb sarokban a magyarok

Weber beismerte: azért zárta ki Orbán Viktort, mert Ukrajna ellen van

Magyarázza a bizonyítványát a Shell, miközben hatalmas hasznot fölöz le

Kocsis Máté: Magyar Péter nem tud hova hátrálni

Zelenszkij tiszteletlensége nem ismer határokat, megint Orbán Viktort támadja

A német fiatalok Magyarországra menekülnek a migránsok elől

Orbán Viktor: Zelenszkij elnök közvetlenül is belépett a magyar választási kampányba

Szijjártó Péter: Magyarország és Szlovákia Horvátországhoz fordult az orosz kőolajszállítás lehetővé tétele érdekében

Robert Fico: Ukrajna késlelteti a Barátság kőolajvezeték újraindítását, hogy nyomást gyakoroljon Magyarországra