Április 12. 10:07Már kora reggel választási törvényt sértett a TiszaMár korán reggel választási törvényt sértett a Tisza - írta Kocsis Máté, a Fidesz frakcióvezetője vasárnap Facebook-bejegyzésében.
Április 12. 10:01 1 perc Így buzdít a szavazásra Kocsis Máté - VideóA Fidesz–KDNP parlamenti frakcióvezetője egy összefoglaló videóval hívja a nemzeti érzelmű embereket szavazni.
Április 09. 10:37 7 perc Kocsis Máté: külföldről akarnak Magyarországon kormányt váltaniKocsis Máté az Igazság órája című online műsorban azt mondta, hogy Kijev, Berlin és Brüsszel is ukránbarát kormányt szeretne Magyarországon.
Április 08. 08:55Kocsis Máté: Kijev nagyon nagy erőkkel van jelen a magyar választási kampánybanKijev nagyon nagy erőkkel van jelen a magyar választási kampányban, ezt hónapokkal ezelőtt is mondtuk, csak nem figyeltek rá oda sokan – jelentette ki a Fidesz frakcióvezetője az M1 48 perc című műsorának keddi adásában. A Századvég Konjunktúrakutató Zrt. energia- és klímapolitikai üzletágvezetője pedig arról beszélt, hogy nagyobb energiaválság bontakozhat ki, mint amilyen az 1970-es években volt.
Április 03. 12:55Kocsis: Nagypéntekre Magyar Péter szerepe is kiderült a Tisza ügynökbotrányábanMagyar Péterrel folytatott megbeszélést tavaly januárban Panyi Szabolcs ügynök-újságíró, aki később idegen kémeknek adott át információt a magyar államról – jelentette ki a Fidesz frakcióvezetője közösségi oldalán pénteken.
Március 31. 16:29 3 perc Kocsis Máté: a Tisza két és félszeres rezsit és ezerforintos benzint hozA Fidesz parlamenti frakcióvezetője kijelentette, ha nem a polgári kormány diadalmaskodik április 12-én, elszabadulnak az energiaárak.
Március 28. 14:00 2 perc Kocsis Máté: Magyar Péter ördögi indulatokat szabadított el - VideóDrámai videón mutatta meg a tiszásokban rejlő gyilkos indulatokat a Fidesz frakcióvezetője.
Március 26. 11:39Kocsis Máté: hamis a fiatal tiszás rendőr sztorija az ukrán kémbotrányban A kémelhárítási ügyből akar politikai ügyet csinálni a Tisza érdekében.
Március 25. 14:10Kocsis Máté kegyetlen mélyütést vitt be Magyar Péternek: „Mint amikor a bolti tolvaj kiakad, hogy miért volt bekamerázva a kisközért”Kocsis Máté szerint a mai nap lényege mégis inkább az, hogy a Tisza elnöke elismeri, ők hallhatók a nyilvánosságra került hangfelvételeken.
Március 24. 18:23Kocsis Máté: a Tisza párt informatikusait Ukrajnában képezték kiA Tisza párt informatikusait Ukrajnában, titkosszolgálati kapcsolatokon keresztül képezték ki - mondta a Fidesz parlamenti frakcióvezetője, az Országgyűlés Nemzetbiztonsági Bizottságának tagja kedden a közmédiának.