
Menczer Tamás: Őrület!!! Ursula újabb milliárdokat akar önteni Zelenszkij aranybudijába!
J. D. Vance kérdésre válaszolva hangsúlyozta: ez nem folytatódhat így sem Amerikában, sem Európában, az ellenőrizetlen migránsok tömeges beengedésének véget kell vetni - olvsaható az origo.hu cikkében.
Engedni kell, hogy az európai és az amerikai embereknek, a másként gondolkodóknak is legyen hangjuk, hagyni kell, hogy felemeljék a hangjukat, és a politikusoknak figyelni kell rájuk! – fogalmazott Vance.
„Ha újra határhatárellenőrzést akarunk, és szuverenitást akarunk az országainknak, akkor engedni kell a szólásszabadságot” – emelte ki az amerikai alelnök.
Vance: A béke küszöbén állunk Európában
Az amerikai alelnök a konzervatív konferencián kiállt Donald Trump elnök mellett, aki orosz hivatali partnerével, Vlagyimir Putyinnal tárgyalóasztalhoz ült csütörtök reggel a szaúd-arábiai rijádban. Vance leszögezte: közeleg az orosz–ukrán háború vége.
Tényleg azt hiszem, hogy három év óta először a béke küszöbén állunk Európában”
– fogalmazott.
Hangsúlyozta, hogy az előző Biden-adminisztráció „többet tett a szólásszabadság eltörléséért, mint korábban bármelyik kormányzat.”
Arra a kérdésre pedig, hogy Donald Trump amerikai elnök miért ült tárgyalóasztalhoz Vlagyimir Putyin orosz elnökkel, Vance az válaszolta: „Azért, mert ha véget akarunk vetni a háborúnak, akkor tárgyalnunk kell az összes érintett féllel, beleértve Oroszországot is."
„Legyenek közös értékeink. Védjük meg a demokráciát. Legyen szabad véleménynyilvánítás, nemcsak az Egyesült Államokban, hanem az egész nyugati világban” – zárta beszédét J. D. Vance.

Menczer Tamás: Őrület!!! Ursula újabb milliárdokat akar önteni Zelenszkij aranybudijába!

A háborúpárti európai elit Zelenszkijjel karöltve nemet mond Trump béketervére

Kaja Kallas megsértődött Trumpra

Navracsics Tibor: a kormány 3,5 milliárd forinttal segít hét városnak

Ukrán szabotőrök támadása Lengyelországban, robbanás a vasúti pályán

Kiszivárgott Trump titkos ukrajnai béketerve – Európa sokkot kapott a 28 ponttól

Küszöbön a katasztrófa: oroszok ellen harcolt ukrán veteránok képzik ki a német hadsereget

Óriási többletforrás érkezik a Demján Sándor Program eximes termékeire

Orbán Viktor: Közeledik a békecsúcs

Vitályos Eszter: el a kezekkel a gyerekeinktől!

„Vessétek alá magatokat az iszlámnak” – üzenik a keresztény szobrokat lefejező templomrongálók

Szijjártó Péter: a mai naptól életbe lép Magyarország mentessége az amerikai szankciók hatálya alól