
Magyar Péter távozásra szólította fel a Kúria elnökét
Bejegyezésében az államtitkár rámutatott: a magyar iskolákat ért terrorfenyegetés már sok más európai országban is megtörtént. Még nagyobb baj, hogy vannak országok, ahol nemcsak fenyegetnek, hanem meg is csinálják - tette hozzá Hidvéghi Balázs.
Emlékeztetett: a bevándorlóországokban rendszeresek a terrortámadások, a napokban Németországban is újabb halálos késelés és tömeges gázolás is történt.
Brüsszel bevándorláspárti politikája tönkretette Európát, ennek ellenére teljes erővel tovább erőltetik a migránsok befogadását. Magyarországot pedig büntetnék azért, mert nem vagyunk hajlandóak ezt végrehajtani - mutatott rá.
Kitért arra is, hogy a Brüsszelben már megszavazott migrációs paktumot 2026-ban akarják életbe léptetni, ez migránsok tömeges betelepítését jelentené Magyarországra.
A Manfred Weber vezette Néppárt és az európai baloldal pedig nyílt paktumot is kötött, hogy a bevándorláspárti politikában összezárnak, így a Tisza Párt és a DK is szorgalmasan "nyomogatja" a gombot Brüsszelben az összes migrációpárti intézkedésre - fogalmazott az államtitkár.
Brüsszelben pontosan tudják, hogy az Orbán Viktor vezette nemzeti kormány soha nem fogja végrehajtani a migráns-betelepítéseket. Ezért akarnak egy bábkormányt hatalomra juttatni Magyar Péterrel, Gyurcsánnyal, meg az összes balliberális bábbal - írta Hidvéghi Balázs.
Forrás: MTI

Magyar Péter távozásra szólította fel a Kúria elnökét

Kelemen Ágnes környezetgazdász lesz a vízügyi és klímapolitikáért felelős államtitkár

Magyar Péter személyesen mutatta meg a sajtónak a Karmelita kolostor épületét

Orbán Viktor is eladományozza végkielégítését

Magyar Péter: erre a hétvégére beteltek a helyek a kormányzati épületek látogatására

Gajdos László: az azbesztmentesítés nem tűr halasztást, a legfontosabb az emberek egészségének védelme

Magyar Péter: a miniszterelnök székhelye Budapesten, az Alkotmány utcában lesz

Megalakul az új kormány, ülést tart a parlament, esküt tesznek a miniszterek

Bemutatta a kormányszóvivőket Magyar Péter

Kapitány István: Magyarország nem válik le az orosz energiáról, és marad a rezsicsökkentés

A parlament megszavazta, Magyar Péter a miniszterelnök

Forsthoffer Ágnes: új korszakot kezdünk a magyar parlamentáris demokrácia történetében