
Dömötör Csaba: a Mercosur-megállapodást úgy hajtják végre, hogy az Európai Parlament nem hagyta azt jóvá, sőt az ügyet bíróságra vitte
Heisler András távozik a Mazsihisz éléről, és valószínűleg ez idegesítette fel annyira, hogy vagdalkozni kezdett. Meg vélhetően az is, hogy nem tudott elszámolni azzal, mit keresett a Jobbik antiszemita elnökével szemben az amerikai nagykövetségen a széderesti vacsorán.

Fotó: Twitter
Az eset után Heisler zavaros magyarázkodásba kezdett arról, hogy nem akarta megsérteni - a zsidóságot megsértő - amerikai nagykövetet, ezért nem ment el a vacsoráról, de jól megmondta a véleményét Gyöngyösinek.
Gyöngyösi azonban erre egészen máshogy emlékezett: a néhány éve a világ hetedik legantiszemitább emberének választott Gyöngyösi - aki listázni akarta a zsidó embereket és gyalázta a holokauszt túlélőit - azt mondta: órákon keresztül folytatott "felemelő" beszélgetést Heislerrel, sőt a Mazsihisz jelenlegi vezetője még szervezete elnökválasztásáról is beszélt neki (!).

Fotó: Twitter
Bármennyire is igyekszik Heisler, egy biztos: megszégyenülten távozik a Mazsihisz éléről.

Dömötör Csaba: a Mercosur-megállapodást úgy hajtják végre, hogy az Európai Parlament nem hagyta azt jóvá, sőt az ügyet bíróságra vitte

Menczer: A Shell-részvényesek nyernek az olajblokádon, engem nem a Shell küldött

Fidesz: a Mercosur-megállapodás végrehajtása merénylet az európai gazdák ellen

Újabb durva ukrán fenyegetés Magyarország energiabiztonsága ellen

A magyarok összezárnak Zelenszkij ellen: elutasítják az ukrán olajblokádot

Ruszin-Szendi Romulusz nem tartja veszélyesnek a háborút, bagatellizálja

Hidvéghi: március 4-ig mindenki megkapja a Nemzeti Petíciót

Szijjártó Péter: Ukrajna teljesen értelmetlen háborújában teljesen értelmetlenül halnak meg a magyar emberek

A Medián segítségével építik fel a tiszás hazugságot

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: megkezdődött a katonák kitelepülése a megerősítő őrzés-védelmi feladatokra

Bóka János: elszabadultak az indulatok Brüsszelben, Magyarország kemény lépésre készülhet Ukrajna miatt

Lázár: Felszólítjuk Magyar Pétert, tisztázza, miben egyeztek meg Zelenszkijjel!