
Halálos tragédia Nagyszombatnál, fának csapódott egy autó - Fotók

Meghökkentő esetet jelentett egy hegyimentő, aki a romániai Brassópojánában, a Ruia felvonó beszállóállomásánál észlelte, hogy egy medvebocs fejére szorult egy fémvödör. Azonnal riasztotta a 112-es segélyhívót, a helyszínre pedig hegyi csendőrök és mentők siettek – számolt be hétfőn a Maszol.
A mentőcsapat tagjai órákig kutattak az erdőben, míg végül rábukkantak a fuldokló, kimerült állatra.
„Mivel minden perc számított, gyorsan összeállították a speciális beavatkozó csapatot, és amíg minden tag megérkezett a helyszínre, a csendőrök felügyelték az izgatott és nyugtalan állatot. A legnagyobb veszély az volt, hogy elfut az erdőbe, sötétedés után lehetetlenné vált volna a mentése, és a fejére szorult vödör miatt megfulladt volna”
– állt a csendőrök nyilatkozatában.
Az állatorvos altatólövedékkel kábította el a jószágot, majd egy bádogvágó ollóval sikerült kiszabadítani a fejéről a vödröt. Miután megnyugodott, a mentőcsapat visszaengedte a természetbe, ahol ismét szabadon folytathatja életét.

Halálos tragédia Nagyszombatnál, fának csapódott egy autó - Fotók

Szétverte, majd kilökte az exét az ablakon egy nő

Brutális bundabotrány, közel 50 eljárás indult

Leszakadt egy híd Botfalunál - Fotók

„Eltemetem az anyámat a gyerekemmel együtt” – Anyja ölhette meg az 5 éves gyereket

Üdítő helyett mérget ivott, belehalt a 12 éves fiú

12 éves fiú erőszakolt meg egy 60 éves nőt, össze is verte

Megölte, feldarabolta, majd hordóba rejtette apja holttestét egy férfi

14 éves fiú holttestét találták meg egy családi házban

Agyonlőttek egy 16 éves kamaszt, szökésben a tettes

Gyerekek hívták a rendőrséget - holtan találták a szüleiket

Összeesett és meghalt egy 18 éves focista