
Kaliforniában rekordmértékű esőt hozott a karácsony áradásokkal, villámáradásokkal, földcsuszamlásokkal
Peter Pellegrini a TA3-nak a látogatást követően elmondta, hogy a miniszterelnök emlékszik a merényletre, és meglepődött, hogy ilyen gyorsan történtek a dolgok, és hogy egyáltalán ez megtörténhetett – írta meg az Új Szó pénteken.
A lap cikke szerint Robert Fico a Besztercebányára történő átszállítás teljes szakaszában magánál volt, és Pellegrini szerint mindent érzékelt, ami körülötte történt.
Így arra is emlékszik, hogyan kapott elsősegélyt, hogyan szállítják Nyitrabányára, majd helikopterrel Besztercebányára, hogyan vizsgálják a sürgősségi osztályon. Csak arra nem emlékszik, amikor altatás alatt állt – tette hozzá Pellegrini.
A csütörtöki tájékoztatók szerint Robert Fico miniszterelnök, bár magánál van, állapota továbbra is súlyos.

Kaliforniában rekordmértékű esőt hozott a karácsony áradásokkal, villámáradásokkal, földcsuszamlásokkal

XIV. Leó pápa: megváltozna a világ, ha segítenénk a gyengéknek és az elnyomottaknak

Meghalt John Robertson kétszeres BEK-győztes skót labdarúgó

Lezuhant egy cseh turistákat mentő helikopter a Kilimandzsárón, öten meghaltak

Felgyújtottak Ausztráliában egy hanukát üdvözlő transzparenssel díszített autót

Százezrével veszik nyoma fegyvereknek Ukrajnában, a háborús maffia bizniszel és gazdagodik

Az amerikaiak bekeményítettek: beutazási tilalmat rendeltek el öt európai, köztük egy volt EU-s tisztségviselő ellen

Még a nagypapákat is besorozzák Finnországban

Durva szigor jön a katonai szolgálattal kapcsolatban Németországban

27 évesen meghalt az Európa-bajnok sportoló

Autó hajtott tömegbe egy békés, ünnepi felvonuláson

Terrorista iszlamista szervezeteket támogatott az európai állampolgárok pénzéből a Bizottság