Megszólalt Donald Trump merénylőjének apja és nagybátyja

Thomas Crooks apja elmondta, egy nappal később sem érti, hogy mi történik most velük.

Közel 24 órával a Donald Trump ellen elkövetett merénylet után, vasárnap megszólaltak a lelőtt támadó hozzátartozói, akiket állításuk szerint éppen úgy sokkoltak a történtek, mint mindenki mást. A CNN-nek vasárnap sikerült elérnie a 20 éves elkövető, Thomas Crooks édesapját, aki elmondta, próbálja megfejteni, hogy mi a fene történik éppen, hiszen ő maga sem hitte el, amikor fiát azonosították a republikánus elnökjelölt merénylőjeként.

„Először szeretnék beszélni a hatóságokkal” – mondta a lapnak Matthew vasárnap este.


A Daily Mail-nek időközben sikerült elérnie Thomas nagybátyját, aki elmondta, évek óta nem látta sem őt, sem pedig a fiú szüleit, így már ő maga sem tudja, hogyan alakult az életük az utóbbi időben.

„Nagyon sajnálom, a gyerek teljesen idegen számomra. Nagyon zárkózottak és maguknak valóak, nem igazán tartják senkivel a kapcsolatot” – árulta el a portál megkeresésére a 20 éves támadó nagybátyja.


Kapcsolódó tartalmak:

Meglőtték Donald Trumpot, videón a merénylet - újabb hírek érkeztek az állapotáról

Fotókon Donald Trump merénylője, egy videóban fenyegetőzött is

Mint a filmekben, videóra vették a lövés előtt Trump merénylőjét

Megszólalt a meglőtt Trump a merénylet után

Videón a pillanat, amikor a mesterlövész kiszúrja a tetőn Trump merénylőjét

Trump-merénylet: „A mellettem lévő férfit fejbe lőtték, azonnal meghalt”

Lefotózták a Trump fejéhez közelítő golyót a találat előtt

Kiderült Trump kampánystábjának egy belső feljegyzése

Megszólalt a merénylet után Trump felesége és három gyereke is

2024. július 14. 19:12
A miniszterelnök közösségi oldalán közzétett bejegyzésben üzent Brüsszelnek.
A Fidesz kommunikációs igazgatója is reagált arra a Ripostban megjelent hírre, miszerint a Tisza Párt egyik meghatár...
Az Európai Bizottság által héten bemutatott költségvetési javaslat, valamint Sebestyén József halála kapcsán is krit...
"Von der Leyen csinált egy költségvetést Ukrajnának! A te pénzedet is odaküldené" - közölte a Fidesz-KDNP kommunikác...
Legkevesebb huszonnyolc ember meghalt és tíznél többen eltűntek szombaton, amikor hajótörést szenvedett egy turisták...
Lesoványodott, éhes és szomjas vidrakölyök kerültek a Mályi Madármentőkhöz Tiszatarjánból. Anyjuk elpusztulhatott. A...
Idomított csimpánzokhoz hasonlította a magyar gazdákat a Tisza Párt egyik agrárszakértője. Magyar Péter embere támog...
Az ukrán kényszersorozókat mentegeti, és segédkezik Sebestyén József halálának eltussolásában az Euronews – ezt a Ma...
Három halottja van annak a robbanásnak, amely péntek reggel rázta meg a Los Angeles-i rendvédelmi kiképzőközpontot. ...