Megrázó baleset az M0-son, egy autó a betonelválasztók között kötött ki

Egy forgalomfigyelő kamera felvette a balesetet.

Március 29-én egy kamionsofőr szabálytalanul akart sávot váltani, amikor nekiütközött egy autónak az M0-ás autóúton Dunaharaszti közelében – számolt be az elképesztő balesetről hétfőn a Magyar Közút Instagram-oldalán.

A teherautóval ütköző kocsi hatalmas lendülettel megpördült és a belső sávban érkező autónak csapódott olyan erővel, hogy az beborult a pályaoldalakat elválasztó betonelemek közé.

A baleset érintettjei csak könnyebb sérüléseket szenvedtek, „az ütközés erejét viszont jól mutatja, hogy három betonelem is elmozdult”.

Mindemellett hatalmas szerencse, hogy a karambol éppen egy arra haladó rendőrautó előtt történt. A hatóságok azonnal megálltak és a bajbajutottak segítségére siettek.

2024. április 29. 13:40
A miniszterelnök közösségi oldalán közzétett bejegyzésben üzent Brüsszelnek.
A Fidesz kommunikációs igazgatója is reagált arra a Ripostban megjelent hírre, miszerint a Tisza Párt egyik meghatár...
Az Európai Bizottság által héten bemutatott költségvetési javaslat, valamint Sebestyén József halála kapcsán is krit...
"Von der Leyen csinált egy költségvetést Ukrajnának! A te pénzedet is odaküldené" - közölte a Fidesz-KDNP kommunikác...
Lesoványodott, éhes és szomjas vidrakölyök kerültek a Mályi Madármentőkhöz Tiszatarjánból. Anyjuk elpusztulhatott. A...
Idomított csimpánzokhoz hasonlította a magyar gazdákat a Tisza Párt egyik agrárszakértője. Magyar Péter embere támog...
Az ukrán kényszersorozókat mentegeti, és segédkezik Sebestyén József halálának eltussolásában az Euronews – ezt a Ma...
Három halottja van annak a robbanásnak, amely péntek reggel rázta meg a Los Angeles-i rendvédelmi kiképzőközpontot. ...
Van aki tíz szelvényt is vásárolt, hogy növelje az esélyeit. Csaknem 4 milliárd forint a tét az ötöslottón, ezért re...