
Megrázó videó készült a szombat éjszakai halálos balesetről
Miután meglopták szüleit a vádlott úgy döntött, hogy alaposan megleckézteti a sértettet. Megvárta őt a tanyáján és leütötte, majd az eszméletlen férfit felakasztotta.
Hogy elterelje a gyilkosságról a gyanút önakasztás látszatát keltette. Majd elhagyta a helyszínt. A felakasztott férfit szerencsére még időben megtalálta élettársa, aki azonnal értesítette a mentőket. A férfit sikerült újraéleszteni, de maradandó hangszálbénulást és agyi oxigénhiányos károsodást szenvedett.
Az eset 2016-ban történt. A vádlott ellen az elsőfokú ítélet nem emelkedett jogerőre, mert az ellen fellebbezést nyújtottak be védőjével.
Most azonban a Szegedi Fellebbviteli Főügyészség indítványozta a kiskunhalasi férfi letartóztatásának meghosszabbítását, mivel fennáll a szökés lehetősége – olvasható a Szegedi Fellebbviteli Főügyészség sajtóközleményében.
A fotó illusztráció.

Megrázó videó készült a szombat éjszakai halálos balesetről

Lehull a lepel: megvan az ország karácsonyfája

Egy nőre bukkantak az árokban Szekszárdon, azonnali beavatkozásra volt szükség

Lopott autóval törtek be egy Andrássy úti luxusüzletbe, videón az óriási pusztítás

Zebrán gázoltak el egy idős férfit Mendén

Megérkezett az első hó Magyarországra: ezt a képet mindenkinek látnia kell

Elszabadult a vihar Kecskemétnél: megbénult a vasúti közlekedés

Rendőrségre menekült az élettársa elől egy veszprémi nő

Dráma a Győr felé tartó vonaton: utasok küzdöttek egy férfi életéért

Átadták a szuperkórházat a Városmajorban

Megrázó fotók érkeztek a reggeli halálos baleset helyszínéről

Meghalt az ajkai erőműbaleset egyik sérültje