
Takács Péter: már nem csak mi magyarok mondjuk azt, hogy állj, és ne tovább Ukrajna kapcsán
– Hozzád jöttem, és szeretnék néhány dolgot megbeszélni – jegyezte meg Menczer Tamás, a Fidesz–KDNP kommunikációs igazgatója Magyar Péternek egy pécsi gyermekotthonnál. A találkozóról a közösségi oldalán egy videót tett közzé a kormánypárti politikus, aki elmondása szerint már nagyon várta ezt a találkozást.
Magyar Péter nem mert Menczer Tamás szemébe nézni, elfordult tőle, de a kommunikációs igazgató nem hagyta magát, és azt kérte, hogy a Tisza Párt elnöke rá figyeljen, mert senki más nem tud neki segíteni.
Menczer Tamás felidézte: látta, hogy Magyar Péter hogyan beszélt a nőkkel, ezért odament, hogy a brüsszeli képviselő végre egy férfival is találkozzon. Magyar Péter megilletődöttségében csupán azt bírta kinyögni a kamerák előtt, hogy kivel beszél, mire Menczer Tamás arról számolt be, hogy Magyar reszketett.
A kommunikációs igazgató számonkérte a Tisza Párt elnökén, hogy beszél a nőkkel, majd azt kérte tőle, hogy most próbálkozzon egy férfival.
Menczer Tamás és Fülöp Attila, a Belügyminisztérium gondoskodáspolitikáért felelős államtitkára a pécsi gyermekotthon előtt szembesítette a Tisza Párt vezetőjét azokkal az állításokkal, amelyeket a gyermekotthonok állapotával kapcsolatban tesz.
Az ellenzéki politikus azonban folyamatosan hárított és igyekezett visszakérdezéssel elterelni a beszélgetést a számára kínos témákról. Magyar Péter nem hagyta, hogy az általa feltett kérdésekre normálisan feleljenek, folyamatosan – láthatóan idegesen és erőszakosan – belebeszélt a válaszokba, és többször is személyeskedett a kormánypárti politikusokkal.
Menczer Tamásra többször is azt mondta, hogy „büdös a szája”, ami egy ismerős vélemény lehet a baloldali politikustól, hiszen egy hangfelvétel tanúsága szerint a saját szavazóiról is így vélekedik. De a személyeskedés itt nem állt meg, Magyar Péter agresszív stílusban igyekezett elküldeni a helyszínről Menczer Tamást, felszólította, hogy „takarodjon”, és meg is lökte.

Takács Péter: már nem csak mi magyarok mondjuk azt, hogy állj, és ne tovább Ukrajna kapcsán

Az egy százalékos DK nekiment a Mediánnak, csalással vádolva a kutatócéget

Menczer: Brüsszel diktálta és a balos “szakértők” írták a Tisza megszorító csomagját

Állandósult a kormánypártok stabil előnye a Tisza Párttal szemben

Kocsis Máté: Kitört a baloldali belháború a Tisza Párt és a DK holdudvara között

ÉKM: fontos mérföldkő a tárca és a fuvarozói szakmai érdekképviseletek közötti egyeztetésben

Orbán Viktor: Brüsszel megy tovább a háború útján, minden békeszerető magyar támogatására szükségünk lesz

Ukrajnai háború - Petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök

Orbán Viktor: Brüsszelben ideje lenne a józan észre hallgatni

Orbán Viktor rendkívüli bejelentést tett: Brüsszelben már készülhetnek a válságstábok (VIDEÓ)

Európai Uniós Ügyek Minisztériuma: családonként 1,3 millió forint lenne az ukrán pénzügyi igények teljesítése

Elszólta magát a közvélemény-kutató: szándékosan támogathatják a Tisza Pártot a felmérésekkel?