
Csokit lopott, majd pénzt, aztán a lopott pénzből fizetett
Hidvéghi Balázs képviselő csütörtök délután az Európai Parlamentből jelentkezett be, ahol a brüsszeli szankciók okozta energiaár-emelkedés miatt a folyosók egy részén már lekapcsolták a világítást és nincs fűtés.
Ám elmondása szerint ez csak a kisebbik baj. Az elhibázott szankciók valódi elszenvedői az európai emberek, azok a vállalkozások és családok, akik megfizethetetlen villanyszámlákkal és gázszámlákkal találkoznak minden hónap végén.
A képviselő úgy véli, józan és okos döntésekre van szükség a háborút illetően, és ha egy döntés rossz, akkor azt meg kell változtatni vagy vissza kell vonni.
Így Európában elsőként Magyarországon kérdezik meg az emberek véleményét a szankciókról, méghozzá a Nemzeti Konzultációban.
A címlapfotó illusztráció: Hidvéghi Balázs Hivatalos Facebook-oldala

Csokit lopott, majd pénzt, aztán a lopott pénzből fizetett

Életveszélybe kerültek az állatkert vadkutyái egy felelőtlenség miatt

Csökkenő bérleti díjak – így tartja prés alatt az Otthon Start az albérleti piacot

Kocsi, kisteherautó és kamion szenvedett balesetet a 8-ason

Árokban erőszakolt meg egy nőt egy biciklis, értékeit is ellopta

Újszülötthöz és édesanyjához érkezett mentőhelikopter Győrnél, gyorsan kellett cselekedni

Másodjára égett le a tyukodi család háza

Milliókat csaltak ki egy veszprémi áldozattól, egy link lett a veszte

Megrázó fotók érkeztek, öten haltak meg Szentmártonkátánál

Homokozóban ásta el a lopott szajrét egy nő

Két idős férfi is tűzben halt meg az éjjel

Biciklivel hajtott fel az M0-sra