
Orbán Viktor: A migráció és a háború jelenti ma a legnagyobb veszélyt Magyarországra
Korábban senki nem gondolta volna azt, hogy Magyarországgal szemben indulhat jogállamisági eljárás, kötelezettségszegési eljárás – így büszkélkedett a momentumos Hajnal Miklós azzal, hogy pártjuk is hozzájárult ahhoz, hogy Magyarországgal szemben több brüsszeli eljárás indult.
Hajnal Miklós szerint a Momentum európai parlamenti képviselőinek, Cseh Katalinnak és Donáth Annának komoly szerepük volt abban, hogy hazánk ne kapja meg a neki járó uniós forrásokat.
Az ellenzéki párt elnökségi tagját vallomása után még a műsorvezető is számon kérte. Hajnal Miklós ezután érdemi magyarázat helyett csak a kormánypárti szavazókra mutogatott.
És azt is tudja, hogy most nagyon sokan azt mondják a nézőink közül, hogy ez hazaárulás? Mert akkor ezek szerint a két EP-képviselő miatt nem jutott hozzá Magyarország az európai uniós forrásokhoz?
- tette fel a kérdést a riporter.
Biztos van, aki így gondolja. Én azt gondolom, hogy ezek inkább a kormánypárti szavazók – hangoztatta Hajnal.
Dömötör Csaba, a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szerint megdöbbentő, hogy az ellenzéki politikusok közül egyre többen nyíltan vállalják, hogy ők érték el a Magyarországnak járó uniós források felfüggesztését.
A Momentum Magyarországon megválasztott, elvileg Magyarországot képviselő politikusai azt tartják a legnagyobb büszkeségüknek az elmúlt öt évből, hogy most már következménye is van az eljárásoknak, és nem kapjuk meg a nekünk járó pénzeket, és ezt ők járták ki. Nincs több kérdésünk.
Dömötör Csaba hozzátette: szerinte bőven akadnak Magyarországon olyan emberek, akik szintén hazaárulásnak tartják, hogy az ellenzéki képviselők hazánkkal szemben dolgoznak Brüsszelben.
Forrás: Origo

Orbán Viktor: A migráció és a háború jelenti ma a legnagyobb veszélyt Magyarországra

„Jellemtelen hazaáruló” – így üdvözölték Magyar Pétert Győrben

Fidelitas-kongresszus - Latorcai Csaba: példátlan eredményeket hozott a Fidesz-KDNP kormányzása

Lebukott az ukrán háborús maffia: 100 millió dolláros botrány rázza meg Kijevet

Orbán Viktor: veszély van, Európa a háború küszöbén áll

Az USA kitoloncolná az ukránokat, Kijev pedig a frontra küldi őket

Magyarország és Dánia nemet mond a Migrációs Paktumra

Ukrajnában leleplezték a háborús maffiát

Zelenszkijig vezetnek az ukrán energetikai botrány szálai

Washingtoni siker: Orbán újabb ütőkártyát szerzett a választások előtt

Menczer Tamás helyretette Magyar Péter lakájmédiáját

Menczer Tamás: legyen a fiatalok lázadása az, hogy megvédik a hazájukat