
Menekült, majd vetkőzni kezdett igazoltatás közben Zamárdiban
2021. október 28-án rontott barátnőjének a tatabányai férfi, mert úgy gondolta, eltüntette az általa fogyasztott kábítószert.
Hajnali 2 körül csapott le bosszúból a nőre, ütötte-rugdosta, majd előrántott egy szikepenge tartó dobozt. Az egyik penge kiállt belőle, így azzal hadonászva közölte, hogy átszabja párja arcát, ugyanis igaz, neki már nem kell, de tesz róla, hogy másnak se kelljen.
Az ágyra lökte, majd egy 4 centiméter hosszú vágást ejtett a nő nyakán, ami bár nyolc napon belül gyógyult, a támadás körülményeit tekintve fennállt a veszélye sokkal súlyosabb sérülésnek is.
December 20-án ismét a tettlegességig fajult egy féltékenységi vitájuk, akkor állon verte és megpofozta a nőt. Azzal fenyegette, megöli, ám adott egy esélyt neki, hogy kizárólag meztelenül távozzon.

A fotó illusztráció (Shutterstock)
A kiszolgáltatott nő nem tudott mást tenni, csupaszon ment ki a téli fagyba, ám párja rövidesen visszaparancsolta őt, hogy aztán a kapuban még összeverhesse.
Odabent tovább bántalmazta a nőt, majd a nyakát szorongatva azt mondta neki, hagynia kellett volna, hogy korábban elvérezzen.
Ezt követően a férfi bejelentette párjának, felköti és kivérezteti, éppen ezért egy hurkot és egy kábelt is bevitt a házba. Tovább ütötte, rúgta és le is fejelte áldozatát, akinek végül sikerült elszöknie, majd az egyik szomszédhoz bekopogva kért segítséget. Homlokán és lábain szenvedett zúzódásokat.
A kegyetlenkedő férfit hétfőn 2 év 3 hónap börtönre, illetve 3 év közügyektől való eltiltásra ítélte a bíróság, ám fellebbezett – áll a Tatabányai Törvényszék közleményében.

Menekült, majd vetkőzni kezdett igazoltatás közben Zamárdiban

Kaszával esett neki egy parkoló kocsinak Gyöngyösön

Május végéig meghosszabbítja az árréscsökkentést a kormány

Több veszélyes állatot is tartott a privát keszthelyi állatkertben

Magyarországon nőtt legtöbbet a minimálbér, ami átszivárog a teljes bérskálára

Rezsistop: ezekre a dátumokra kell figyelni

Nyolcéves mélyponton az infláció Magyarországon

173 milliót csalt ki ismerősétől egy 28 éves férfi

Lezárult a keresés: Holttestet találtak a Dunában

Megütötte az igazgatóhelyettest, egy diákot pedig megvert a ceglédi gimnazista

Véget ért a keresés: Rendkívüli hír érkezett a fülöpszállási idősek otthonából eltűnt férfiról

Megvalósult rémálom: Édesanyja életéért küzdött egy ápolónő Pest vármegyében