2025. október 31. péntek, Farkas
15°C Budapest

Britney Spears miatt rúgták ki a tanárt

A helyettes tanár egy karaoke gépet vitt be órára, és Britney Spears Toxic című számát kezdte egy fényshow kíséretében énekelni az asztala mögül. 
Tenyek.hu
2021. december 06., hétfő 11:18
Vágólapra másolva!

A tanárt el is bocsájtották a Bowie gimnáziumból pénteken reggel Texasban. Egy bosszankodó szóvivő azt mondta a produkcióról, hogy „hallottam már rosszabb Britney feldolgozást is, de a fényshow egy picit sok volt”.

Az iskolában az eset után olyan pletykák terjengtek, hogy valaki csak viccből csinált úgy, mintha helyettes tanár lenne, és ment be énekelni, de később az iskola megerősítette, hogy az azonosítatlan férfi egy hivatalosan felvett pedagógus volt.

 

Az iskola azt is hozzáfűzte, hogy az osztályban általában nincs karaoke gép, a férfi magával hozta. Bűnügyi nyomozás nem történik az ügyben, nem tudják azt sem, hogy a férfi csak meg akarta viccelni az iskolát, vagy fel akarta vidítani diákjait az előadással.

Hírek szerint miután kirúgták a gimnáziumból, munkát kapott egy másikban még aznap. Több éneklésről azonban nem érkezett még hír - írta a Daily Mail.

Fotó: facebook.com/JamesBowieHS

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk