
Paprikaspray-vel elkövetett támadás okozott fennakadást a londoni Heathrow repülőtéren
Döbbenetes felvétel készült arról az ingatlanmogulról, aki állítása szerint drasztikus módszerrel kilakoltatta saját albérlőjét Angliában – írta pénteken a The Sun.
A 29 éves Samuel Leeds megelégelte, hogy ingatlanjának lakója nem fizet, sőt, nem volt hajlandó elköltözni sem, ezért nem maradt más választása, mint hogy kézbe vegye a dolgokat. Bár ügyvédje azt javasolta, küldjön ki bírósági végrehajtót a házhoz, úgy gondolta, szórakoztatóbb, ha egyedül oldja meg a helyzetet.
A férfi videóra vette, ahogy egy láncfűrésszel lyukat vágott a bejárati ajtón, majd berúgta azt.
Ez történik, ha abbahagyod a fizetést, és nem vagy hajlandó elhagyni az ingatlanomat. Perelj be! Vendég vagy, és nincsenek jogaid
– üzente albérlőjének a közösségi oldalán.
A nézők nagy része egyszerű reklámfogásnak tartja a jelenetet, meglátásuk szerint Samuel Leeds csak felaprított egy olcsó ajtót, hogy hírnévre tegyen szert, és azt sem értik, miért van minden lakásán kartonpapírból a nyílászáró.
Többen megjegyezték továbbá, hogy semmivel nem tudja igazolni a tulajdonos, hogy valóban sikerrel járt, másfelől pedig jogi akadályokba is ütközhet az akció, ugyanis nem várta meg, hogy a hivatalos személyek járjanak el az ügyben.

Paprikaspray-vel elkövetett támadás okozott fennakadást a londoni Heathrow repülőtéren

Többen meghaltak egy goai diszkótűzben

Holttestet találtak egy óvoda udvarán, megrázó látvány fogadott egy édesanyát

Katonák egy csoportja hatalomátvételt jelentett be Beninben

Nagy a baj: A csernobili atomerőműnél azonnali beavatkozás szükséges

Légicsapás ért egy teázót Mianmarban, sokan meghaltak

A német fiatalok elutasítják a sorkatonaságot

Ismét lövöldözés tört ki az afgán-pakisztáni határon, halottak is vannak

Gyomorforgató ékszerrablás: Elképesztő mire vetemedett egy tolvaj

Háromgyermekes apát késelt halálra egy 70 éves férfi

„Ne törd meg a béke menetét!” - óva inti az Egyesült Államok Brüsszelt az orosz vagyonok elkobzásától

Meghalt egy magyar férfi Ausztriában egy borzasztó balesetben