2025. november 07. péntek, Rezső
9°C Budapest

Az utolsó pillanatig kivárt a győztes góllal a Fradi, felszállt a zöld füst az ultráknál

A Ferencváros végül a ráadásban talált be a kapuba.
Tenyek.hu
2024. augusztus 18., vasárnap 14:56
Vágólapra másolva!

Szombat este izgalmas pillanatok szemtanúi lehettek a Ferencváros és az Újpest szurkolói, a meccs alatt szinte vágni lehetett a feszültséget.

Sokáig nem lehett tudni az este kimenetelét, a 92. percben Kehinde góljával azonban eldőlt a címvédők sorsa.

A Ferencváros hazai pályán végül 1-0-ra nyert az Újpest ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 4. fordulójának rangadóján.

Pascal Jansen vezetőedző irányításával a zöld-fehérek három meccs után százszázalékos mérleggel, kapott gól nélkül állnak a bajnokságban. A Ferencváros sorozatban a 17. sikerét aratta ősi riválisa ellen.

Összességében ez volt a 242. derbi, a zöld-fehérek immár 119 győzelemmel, 62 döntetlennel és 61 vereséggel bírnak az örökmérlegben.

A győzelmet viszont nem csupán a játékosok, hanem a szurkolók is a magukénak érezték. Egy emberként kiáltott fel a stadion.

Az összecsapás végig rendkívüli hangulatban telt, ráadásul az esemény egy nem várt meglepetést is tartogatott.

A ferencváros egyik szenvedélyes híve ugyanis egy távirányítású, zöld füstbombát aktivált az első félidőben, méghozzá a vendégszektorban, pontosan az újpesti ultrák lábainál.


Az esetről a helyszíni fotókon kívül egy kulisszavideó is készült, melyen jól hallani a lilák felháborodott reakcióját.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk