
Újabb minisztereket jelentett be Magyar Péter

Találkozott Menczer Tamással a Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatalban, köszönt is neki, de ő nem reagált rá. Ezt válaszolta a Kontroll kérdésére Bujdosó Andrea tiszás politikus, és ezt az interjúrészletet osztotta meg videós Facebook-posztjában a kormánypárti politikus.
Na, de frakcióvezető asszony, ilyen természetesen nem történt
− jelentette ki a Fidesz kommunikációs igazgatója, és hozzátette, nemhogy örömmel köszön neki, virágot is szeretne neki vinni.
Találkozzunk! Van egy érvényes vitameghívásunk a Partizánba. Találkozzunk ott, viszek virágot is. Remek témáink vannak. Beszélhetnénk például arról, hogy a Tisza Zelenszkij és az ukránok mellé állt
− közölte Menczer, majd azzal folytatta, hogy a tiszások az olajblokáddal merényletet hajtanak végre Magyarországgal szemben. Ráadásul akkor, amikor Iránban háború van, és az egész világ energiaellátása bizonytalanná vált.
Önök végleg le akarják választani Magyarországot az olcsó orosz energiáról, aztán jönne az ezer forintos benzin, meg a háromszoros rezsiár
− mondta a kormánypárti politikus, majd megjegyezte, hogy Bujdosó a 12 ezer 322 Shell-részvényének köszönhetően nagyon jól keres.
Hány százmillió forintot akar keresni a magyar emberek kárára?
− tette fel a kérdést a kommunikációs igazgató, és azt kérte tőle, jelölje meg az időpontot, hogy mikor találkoznak a Partizánban, és mondja meg, melyik a kedvenc virága.
Számítok önre!
− zárta posztját Menczer Tamás.
Fotó: Menczer Tamás Facebook-oldala

Újabb minisztereket jelentett be Magyar Péter

A mentelmi jog nem személyhez, hanem tisztséghez kötődik

Magyar Péter szerdán Brüsszelben egyeztet az uniós források hazahozataláról

Orbán Viktor visszaadja mandátumát, Gulyás Gergely lesz a Fidesz frakcióvezetője

Új alaptanterv, szabad tankönyvválasztás, fokozatosan megszűnő tankerületek – ez az új oktatási miniszter programja

Ritka, de nem példa nélküli egy fogyatékossággal élő miniszter

Meddig jár személyi védelem a leköszönő állami vezetőknek?

Bejelentette oktatási miniszterét Magyar Péter

Így dolgoztak az országgyűlési képviselők a most záruló parlamenti ciklusban

Újabb két minisztert nevezett meg Magyar Péter

2030-ra lehet eurónk? Mutatjuk az ehhez kellő feltételeket

Kiderítettük! Ez utasította vissza a leendő magyar miniszterelnök