2026. február 21. szombat, Eleonóra
4°C Budapest

Menczer: reális veszélyt mutat be a Fidesz kampányvideója

Menczer: reális veszélyt mutat be a Fidesz kampányvideója
Magyar Péterék nemcsak az embere pénzét adnák az ukránoknak Brüsszel nyomására, de magyar katonákat is küldenének meghalni a frontra - jelentette ki a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója közösségi oldali videójában.
2026. február 21., szombat 10:09
Vágólapra másolva!

Menczer Tamás szerint reális veszély lehet egy esetleges Tisza-győzelmet követően a magyarokra nézve a Fidesz budapesti szervezetének kampányvideójában látható borzalmas jövőkép.

Menczer Tamás: ennél még rosszabb is történhet

A Fidesz kommunikációs igazgatója a közösségi oldalára feltett videójában arra az újságírói kérdésre válaszolt, hogy szerinte reális veszélyt mutat-e be a kormánypárt budapesti szervezetének az AI segítségével elkészített videója. Menczer Tamás kijelentette, abszolút reálisnak tartja mindezt, ha április 12-én az emberek a Tiszának szavaznak bizalmat a nemzeti kormány helyett. A fideszes politikus úgy fogalmazott, hogy arról, hogy fel kell készülni a gyermekeink elveszítésére

  • az angol és francia vezérkari főnök,
  • Mark Rutte, a NATO főtitkára beszélt.

Az is szörnyű, ha valaki a szüleit veszíti el, ám az még borzasztóbb, ha a gyermekét

– közölte Menczer Tamás, aki hozzátette, abszolút reális veszélynek tartja, hogy magyarok haljanak meg Ukrajnában, ha a Tisza kerül hatalomra, mert

  • a Tisza Párt támogatja a háborút
  • támogatja a pénzküldést Ukrajnába
  • fegyvert és katonákat küldene a frontra.

A kommunikációs igazgató kijelentette, ezt a veszélyt egyedül Orbán Viktor háríthatja el, aki eddig is távol tartotta Magyarországot a háborútól.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk