2026. február 02. hétfő, Aida, Karolina
1°C Budapest

„Még a földön is rúgtak” – megszólalt a tiszás provokátorok által megvert férfi

„Még a földön is rúgtak” – megszólalt a tiszás provokátorok által megvert férfi
Brutálisan megtámadták a háromgyermekes apát.
2026. február 02., hétfő 17:47
Frissítve: 2026. február 02., hétfő 18:56
Vágólapra másolva!

Ahogy korábban megírtuk, egy Pócs Jánosnak nyilatkozó férfit brutálisan összevertek, miután leleplezte a gyöngyösi Lázárinfón balhézó, fizetett provokátorokat. A 30 éves férfit a Tisza Párthoz köthető Csík Miklós rokonai támadták meg.

Mentem a tó fele, letámadtak engemet. Kiszálltam a kocsiból, megrugdostak, a lány pofon vágott, elestem, utána meg a lábamat is megrugdosták

– mesélte Rácz Richárd a Tényeknek. A férfi jelenleg járógipszben, mankóval tud csak közlekedni, és súlyos fájdalmak gyötrik. A támadás mögött fejenként 20 ezer forint és némi benzinpénz állt, amit a fizetett tiszás provokátorok kaptak.

A Csík Miklósnak a lánya meg a veje megvert engemet, ezek a Tiszához tartoznak

– tette hozzá az áldozat, aki három kisgyermekes édesapa. A férfi elmondta, fél a további támadásoktól. Mindezek mellett a Tiszás bűnözők hamisan drogproblémákkal vádolták, ezért önként alávetette magát hazugságvizsgálatnak és drogtesztnek: az eredmény negatív lett.

Az eset után Csík Miklós élő Facebook-adásban fenyegette meg Pócs Jánost, az országgyűlési képviselőt, aki döbbenten kommentálta a történteket. Szerinte az, amit Magyar Péter szeretetországként hirdet, valójában csak gyűlöletkeltés.

Igaz, hogy a szeretetország hazugságát hirdeti saját magáról, de látszik, hogy azt a mélységes arroganciát, a bosszút, ami a lelkében van, a gyűlöletkeltést azt ő nem tudja levetkőzni. Ezt ugye megígérte Varga Juditnak, megígérte Gulyás miniszternek, hogy a benne lévő sérelmeket azt ő meg fogja torolni

-    tette hozzá.

Pócs János felhívta a figyelmet, hogy az embereknek áprilisban arról is kell dönteniük, hogy az egymás ellen uszítást vagy a békét választják.

Nyitókép: Lázár János Facebook-oldala
 

 

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk