
Tizenhét ország érdeklődött a magyar álláspont iránt a Barátság kőolajvezeték ügyében - újabb hírek érkeztek Czepek Gábortól Kijevből

Mandula Viktor, a Nyugati Fény alapítója és korábbi főszerkesztője a Facebook-oldalán szedte pontokba Magyar Péter kommunikációját, melyek főként arról szólnak, hogy mennyire eltérően értelmezik a történéseket a politikai oldalak. Ugyanaz a nap, ugyanazok az események, mégis egészen más képek jelennek meg a nyilvánosságban.
Az újságíró felhívta a figyelmet arra is, hogy nem lehet már elviselni, hogy az ország két részre van szakadva, és két különböző valóságban él.
Nyitókép: Magyar Péter Facebook-oldala

Tizenhét ország érdeklődött a magyar álláspont iránt a Barátság kőolajvezeték ügyében - újabb hírek érkeztek Czepek Gábortól Kijevből

Betegséggel küzd Liptai Claudia, már élő adásban is voltak jelei

Szijjártó Péter: Magyar Péter cinkosa Zelenszkijnek, minden ügyben egyeztetnek

Gulyás Gergely: az energiahelyzet kétszeresen is fenyegető

Közlekedési balesetekkel kapcsolatos mémekkel viccelődött a tiszás jelölt, miután halálra gázolt egy férfit

Bemutatjuk: ő az ukrán tábornok, aki életveszélyesen megfenyegette Orbán Viktort és családját - Videó

Menczer Tamás: „Gratulációm” Zelenszkijnek a brüsszeli díjhoz!

A kormány elítéli, hogy Ukrajna a Török Áramlat földgázvezetéket támadja

„Kitépjük a büdös nyelvedet, és a kutyák elé dobjuk” – minden eddiginél durvább ukrán fenyegetést kapott Orbán Viktor

Orbán Viktor a Barátság kőolajvezetékről: nem konfliktust keresünk, hanem megoldást, és ebben akarunk nekik segíteni

„Zelenszkijnél alávalóbb hazudozó nincs, esetleg Magyar Péter”

Takács Péter felvételekkel bizonyítja, hogy ellenzéki szakértők kórházakat zárnának be