
Magyar Péter: közös jelszavunk az önmérséklet

Lázár János építési és közlekedési miniszter szerdán a Győr-Moson-Sopron vármegyei Győrben, Szeles Szabolcs és Fekete Dávid országgyűlési képviselőjelöltekkel tartott Lázárinfót, ahol több jelenlévő is felszólalt.
Szűcs Gábor, a Nemzeti Ellenállás Mozgalom alapító tagjának Facebook-oldalán közzétett egy olyan felvételt, melyben egy anyuka üzent a választóknak.
Van három kicsi gyerekem, féltem a hazámat, féltem a családomat, és természetesen az az elvárás és a vágy, hogy a választáson kétharmadot nyerjen a Fidesz
– mondta a helyi családanya.
Nem is akarhatna mást a választáson egy többgyermekes családanya!
– jegyezte meg Szűcs Gábor.
Nyitókép: Lázár János Facebook-oldala

Magyar Péter: közös jelszavunk az önmérséklet

Lemond Lázár János a teniszszövetségi elnöki posztjáról

Balog Zoltán: nem volt kormányzati kérés a kegyelmi ügyben

Vizsgálóbizottságokat állíthat fel, elkezdi az alaptörvény-módosítás vitáját a parlament

Forsthoffer Ágnes együttérzését fejezte ki a MOL tiszaújvárosi üzemében történt baleset áldozata családjának

Magyar Péter: jól haladnak a tárgyalások az uniós forrásokról

Magyar Péter: erős közép-európai régióra van szükség az erős Európához

Magyar Péter miniszterelnök-helyettesnek nevezte ki Ruff Bálint minisztert

Kinevezte a közigazgatási államtitkárokat Sulyok Tamás

Magyar Péter: a kegyelmi ügy dokumentumaiból kiderül, hogy Varga Judit nem támogatta K. Endre kegyelmét

Magyar Péter távozásra szólította fel a Kúria elnökét

Kelemen Ágnes környezetgazdász lesz a vízügyi és klímapolitikáért felelős államtitkár