
Menczer: a Tisza támogatja a migránsok beengedését

A Fidesz–KDNP kommunikációs igazgatója közösségi oldalán jelentkezett egy új videóval. Menczer Tamás ebben ismét hangsúlyozta, hogy mi is a magyar választás tétje, és rámutatott arra is, vajon Manfred Weber milyen szerepet játszik a háború eszkalációjában.

A politikus a videóban hangsúlyozta, hogy Manfred Weber, az Európai Néppárt vezetője a leghangosabb háborús uszító, Magyar Péter és a Tisza Párt pedig a Néppárt lerakataként mindent támogat. Brüsszel eldöntötte, hogy háborúba megy. A céldátum 2030 – emelte ki a videóban Menczer, aki szerint így az idei magyar választások tétje, hogy háború lesz vagy béke.
Áprilisban viszont a Tisza mindegyik EP-képviselője (kivéve MP-t, aki nem volt ott), igennel szavazott arra költségvetési stratégiára, ami többek között kijelenti, hogy:
Ezzel szemben Magyar Péter szemrebbenés nélkül belehazudta az újságírók arcába, hogy a Tisza soha nem támogatott és soha nem fog támogatni semmilyen olyan döntést, ami a háború esetleges eszkalációjához vezetne.
Manfred Weber nyilatkozata a Tisza Pártról:
Nyitókép: Manfred Weber X-oldala

Menczer: a Tisza támogatja a migránsok beengedését

Orbán Viktor: megmutatta, honnan irányítják a hóhelyzet kezelését

Szijjártó: Párizsban a háború folytatásáról döntöttek, a közvetlen összecsapás veszélyét hozták létre

Világsztár is kérdezett Orbán Viktortól, aki válaszolt Winston Marshallnak

Menczer: az ukránok jövőre akarnak csatlakozni az EU-hoz

Orbán Viktor: jelentős erőkkel folyik a védekezés az extrém hóhelyzet miatt

Orbán Balázs: Európát betakarta a hó, Magyarországra is rég látott havazás érkezett

Németh Szilárd: védjük meg 2026-ban is Európa legkisebb rezsiköltségét!

Szijjártó Péter: a magyar kormány elutasítja Brüsszel legújabb háborús döntését

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: a Magyar Honvédség segít a bajban

Teljes készültségben az állami szervek, a katasztrófavédelem videót tett közzé

Deák Dániel: már a balos közvélemény-kutatók is kénytelenek elismerni, hogy a Fidesz erősödik