
Menczer Tamás egy lépésből mattot adott a tiszás ellenfelének

Gulyás Gergely hangsúlyozta: "szeretjük a hazánkat és meg vagyunk győződve arról, hogy Európát is csak az tudja szeretni, aki a saját hazáját szereti; ez is megkülönböztet bennünket Brüsszeltől".
Kiemelte, tavasszal újra választás lesz Magyarországon, a tétje
"háború vagy béke, gyűlölet vagy normalitás, önfeladás vagy szuverenitás, migráció vagy határkerítés, a családja után a hazáját is eláruló brüsszeli ügynökpolitikus vagy a nemzeti érdekeket a levegővétel természetességével képviselő miniszterelnök"
- szemlézte az MTI.
Tét továbbá Ukrajna támogatása vagy családtámogatás, a 13. havi nyugdíj elvétele vagy a 14. havi nyugdíj bevezetése, Csipke Józsika vagy Csipke Rózsika, Brüsszel vagy Budapest, Európai Egyesült Államok vagy Magyarország is - tette hozzá a Miniszterelnökséget vezető miniszter.
A miniszter kitért arra is, hogy "háborús négy év van mögöttünk, de mi megmaradtunk a béke és biztonság szigetének".
Ez sem kevés, de ennél jóval többet sikerült tenni: kibővítették a családtámogatási rendszert, megduplázták a családi adókedvezményt, többgyermekes édesanyákat örökre mentesítik a személyi jövedelemadó fizetés alól, a 3 százalékos hitellel mindenkinek segítenek, hogy saját otthona lehessen - tette hozzá.
Közölte, ma egy átlagos magyar háztartás az európai uniós átlagár harmadát fizeti az áramért és negyedét a gázért, kormányzásuk alatt több mint egymillió munkahely jött létre, amikor kezdték, a minimálbér értéke 270 euró volt ma 840 euró.
Az átlagos orvosbér 340 ezer forint volt, ma több mint 2 millió 100 ezer, az ápolói átlagbér 170 ezer forint volt, ma 780 ezer, négy évvel ezelőtt a tanárbér átlagosan 446 ezer forint volt, ma 936 ezer forint
- sorolta.
Nyitókép: MTI

Menczer Tamás egy lépésből mattot adott a tiszás ellenfelének

Az ultraliberális Hajós András szerint is Orbán Viktornak van igaza + videó

Migrációs paktum, háborús politika, ukrán EU-tagság, rezsicsökkentés megszüntetése – ezt támogatta a Tisza Párt Brüsszelben az elmúlt években

Hétfőn érkezik a megemelt nyugdíj, februárban pedig még magasabb összegre lehet számítani

Magyar Péter a végét járja, egyik legfőbb támogatója is a Fidesz győzelméről beszél

Az embereket nem a domainfoglalók érdeklik, hanem a biztonságuk

Borította a bilit Hajós András: ilyen az, amikor nem beszélhet őszintén a véleményéről a liberálisok között - Videó

Nézőpont Intézet: Egyre valószínűbb a Fidesz-győzelem

Egyre valószínűbb a Fidesz-győzelem, befagyott a Tisza Párt

Mráz Ágoston Sámuel: Nem indul jól a választási év a Tiszának

Takács Péter: 2025-ben is folytattuk az egészségügyben megkezdett munkát

Gulyás Gergely: Szánalmas baloldali bohóckodás a Tisza védjegy-bejelentése