
Átvették megbízólevelüket a listán megválasztott országgyűlési képviselők

Napokig építették a feszültséget, tudatosan szították az indulatokat, végül azonban látványos kudarcba fulladt a Tisza Párt akciója. A csütörtöki Lázárinfóra szervezett hergelés nemhogy társadalmi konfliktust nem robbantott ki, de éppen az ellenkezőjét bizonyította: Magyarországon nincs igény politikai balhéra.
Deák Dániel politikai elemző szombaton a Facebook-oldalán tette közzé értékelését, amelyben világosan leírta, mi történt valójában. A bejegyzéshez csatolt fotó 17:17-kor készült, és mindennél beszédesebb bizonyíték lett.
A Tisza Párt vezetője, Magyar Péter személyesen vett részt az esemény előkészítésében: politikusait, aktivistáit mozgósította, hogy nyomást gyakoroljanak a rendezvényen részt vevőkre. A cél egyértelmű volt: megfélemlítés, provokáció, majd az ebből remélt politikai haszon.
A magyarok nem hülyék, nem dőlnek be ennek. Alig 100–150 embert tudott összecsődíteni
- fogalmazott Deák Dániel a posztjában.
Totális kudarc. Végleg bebizonyosodott, hogy nem létezik Lázárinfó-gate, ma Magyarországon társadalmi béke van. Továbbra se hagyjuk, hogy Magyar Péter egymásnak ugrasszon minket!
- összegzett.
A történtek így nem Magyar Pétert igazolták, hanem éppen az ellenkezőjét: a társadalmi békét, valamint azt, hogy a választók egyre kevésbé vevők a mesterségesen generált politikai cirkuszra.

Átvették megbízólevelüket a listán megválasztott országgyűlési képviselők

Véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora

Magyar Péter: a Tisza-kormány célja egy működő ország megteremtése

Megvan az új Országgyűlés fizetési listája, ennyit kap majd egy képviselő

Magyar Péter: haladéktalanul megszüntetik a Szuverenitásvédelmi Hivatalt

Újabb minisztereket jelentett be Magyar Péter

A mentelmi jog nem személyhez, hanem tisztséghez kötődik

Magyar Péter szerdán Brüsszelben egyeztet az uniós források hazahozataláról

Orbán Viktor visszaadja mandátumát, Gulyás Gergely lesz a Fidesz frakcióvezetője

Új alaptanterv, szabad tankönyvválasztás, fokozatosan megszűnő tankerületek – ez az új oktatási miniszter programja

Ritka, de nem példa nélküli egy fogyatékossággal élő miniszter

Meddig jár személyi védelem a leköszönő állami vezetőknek?