
Már 500 kárpátaljai magyar férfit soroztak be, 100-an meg is haltak Ukrajnában

Nagy Márton elmondta, a kormány által az év elején meghirdetett gazdaságpolitikai keretrendszer alapjait a vállalkozásfejlesztés, a 150 gyár, az adócsökkentés politikája, a lakhatás, a bérkonvergencia és az infláció letörése jelentik.
A bérkonvergencia kapcsán emlékeztetett arra, hogy a cél az 1000 eurós minimálbér 2027-re és az 1 millió forintos átlagbér 2028-ra, emellett a 13. havi nyugdíj megvédése és a 14. havi nyugdíj bevezetése, amelynek első részét már februárban utalják.
Nagy Márton kiemelte: a nettó reálkeresetek 2022 januárjához képest 2026 elején 15 százalékkal lesznek magasabbak, a reáljövedelemek terén pedig 17 százalékos az emelkedés, ami az EU-ban a második legjobb érték. Rámutatott arra is, hogy a mediánkeresetek az átlagnál jobban emelkednek, mert az alacsonyabb keresetűek bére jobban nőtt az elmúlt időszakban.
Hozzátette: a kormány 930 milliárd forintot "enged ki" évente fiskálisan az adócsökkentéssel, míg az Index által közzétett Tisza-program 1300 milliárdos adóemelést tartalmaz a lakosságnál.
Forrás: MTI

Már 500 kárpátaljai magyar férfit soroztak be, 100-an meg is haltak Ukrajnában

Halálosan megfenyegette Orbán Viktort, most kitüntette Zelenszkij-t Brüsszel

Már az ukránok szerint is bűncselekmény áll az aranykonvoj mögött

Hidvéghi: a nemzeti petícióval nemet mondhatunk az ukrán olajblokádra

Menczer: Ursula von der Leyen hűségesküt tett Ukrajna mellett

Fegyveres zavargásokat akar kirobbantani Magyarországon Zelenszkij

Deák: Az ukránok több tízmilliárd forintnyi készpénzt furikáznak Magyarországon, eközben a Tisza politikusai ukrán zászlós pólóban tapsikolnak Zelenszkijnek

Szijjártó: Ukrajna mindenre kész a magyarországi választás befolyásolása érdekében

Magyar Péter elkapkodta, mégsem nyert jogerősen pert a Tisza az Index ellen

Menczer Tamás kemény üzenetet küldött Magyar Péternek

24.hu: Zelenszkij mondatai erkölcsi felhatalmazást adtak az Orbán elleni merényletre

Orbán Viktor: a tét hatalmas, Zelenszkij elnök olájblokáddal próbálja megtörni hazánkat