
Orbán Viktor nyílt levele Zelenszkijnek: azonnal nyissa meg a Barátság kőolajvezetéket!

Ismét lebukott Magyar Péter: a pártjához tartozó Köteles Lajos ugyanis független jelöltként, a Jobb Nagykőrösért egyesület színeiben indult el a vasárnapi nagykőrösi időközi választáson, miközben egy korábbi tiszás fórumon úgy mutatkozott be: a Kőris Tisza-sziget képviseletében érkezett a rendezvényre - taglalta a Magyar Nemzet.
Magyar Péter politikuspalántája végül csúfos kudarcot vallott az időközi választáson, és csupán 30,65 százalékot kapott, míg a Fidesz színeiben induló Zatykóné Kispál Andrea egészen pontosan a szavazatok 52,4 százalékát szerezte meg.
Köteles Lajos egyébként a Tisza egyik rendezvényén arról beszélt, hogy a hálózati ivóvíz tisztításához használt klór kismértékben mérgező, nagymértékben rákkeltő. A felettébb sajátos eszmefuttatást alább tekintheti meg:
Nyitókép: MTI/Purger Tamás

Orbán Viktor nyílt levele Zelenszkijnek: azonnal nyissa meg a Barátság kőolajvezetéket!

Orbán Viktor a Megafon Klubban: A választásokig olajblokáddal sem lehet a magyar gazdaságot térdre kényszeríteni

Szentkirályi Alexandra is beszélt a megtámadott fideszes aktivistával

Dömötör Csaba: az Európai Parlament néppárti koalíciója kedden határozatban állt ki a háború folytatása mellett

Brüsszel nyomás alatt tartja Magyarországot és Ukrajna pártjára állt az olajharcban

Szijjártó Péter: akik ma blokkolják a Barátság kőolajvezetéket, ugyanazok, mint akik felrobbantották az Északi Áramlatot

Most először mondta ki nyíltan Brüsszel: Magyarországnak katonákat kell küldenie Ukrajnába (VIDEÓ)

Ruszin-Szendi Romulusz nem tartja veszélyesnek a háborút, mégis berántana mindenkit

Orbán Viktor: Az orosz olaj leállítása 1000 forintos benzinárat hozna

Ez tényleg nem játék, ezért lehet ezer forint a benzin ára

Orbán Viktor: Magyarország nem zsarolható!

A bal kezében ott volt a sniccer, a jobb kezével ütött – megszólalt a megtámadott fideszes aktivista