
Új adó, drága benzin, drága rezsi – kitálalt a Tisza terveiről Magyar Péter volt embere

Szijjártó Péter felidézte, pénteken Washingtonban azonban megállapodás született arról, hogy Magyarország mentességet kap az orosz energiahordozókra vonatkozó amerikai szankciók alól, így változatlanul vásárolhat kőolajat és földgázt, ezzel pedig változatlanul a magyar emberek fizetik Európa legalacsonyabb energiaárait.
Érdemes lesz megjegyezni, hogy kik azok, akik azért szurkoltak, hogy ez a megállapodás ne jöhessen létre, hogy kik azok, akik szerint ennek nincs jelentősége, és hogy kik azok, akik most kínjukban álhíreket terjesztenek. Szerintem az is mindenki számára világos, hogy ezt a megállapodást Orbán Viktoron kívül senki más nem tudta volna elérni
- fogalmazott a miniszter, megjegyezve, hogy "valaki például azért nem, mert az amerikai elnök nem tudja róla, hogy kicsoda".
Lehet kukorékolni, hülyeségeket beszélni, de a nemzetközi politika komoly dolog
- tette hozzá.

Új adó, drága benzin, drága rezsi – kitálalt a Tisza terveiről Magyar Péter volt embere

Csaknem kétmillió forintjába kerülne egy magyar családnak amit a tiszás Kapitány bejelentett

Újabb, energiapolitikára vonatkozó tervet akarnak eltitkolni a Tiszában

Jaroslaw Kaczynski: Magyar Péter „egy 16 éves fickóra jellemző” viselkedést mutat

Brutálisan rángattak ki Magyar Péter rendezvényéről egy férfit, mert kérdezni próbált + videó

Orbán Viktor: Az ukránok a pénzükkel, az olajblokádjukkal és a kémeikkel próbálnak ukránbarát kormányt létrehozni Magyarországon! + videó

Az új mérések is alátámasztják: a Fidesz mögött áll a békés többség

Orbán Viktor már Békéscsabára készül

Óriási siker Orbán Viktor országjárása, most Békéscsaba következik

Menczer Tamás: A Telex mentegeti a nőverést, miközben a tiszások egyre agresszívebben lépnek fel

Orbán Viktor: Nincs több kérdés. A tiszás informatikus elismerte, hogy beszervezték az ukránok

Szijjártó Péter: Szépen bedőlt ma is egy tiszás mutatvány