2025. november 07. péntek, Rezső
9°C Budapest

Orbán Viktor: Lesz mit megbeszélnünk Donald Trumppal

Orbán Viktor az Egyesült Államokban
A magyar miniszterelnök szerint a „No migration! No gender! No war!” (vagyis nem a háborúra, a genderpolitikára és a háborúra - a szerk.) a közös alap, amelyre építve újra naggyá tesszük a magyar-amerikai kapcsolatokat.
2025. november 07., péntek 08:30
Frissítve: 2025. november 07., péntek 10:56
Vágólapra másolva!

Pénteken hajnalban Washingtonból jelentkezett be a Facebookon Orbán Viktor: "Pár óra és indul a tárgyalás Trump elnökkel, lesz mit megbeszélniük" − írja.

Donald Trump újraválasztása óta a magyar-amerikai kapcsolatok kilőttek. Magyarország előtt újra kinyílt minden ajtó Washingtonban. A globalista-balos médiavilág közben újra és újra igyekszik bebizonyítani, hogy mindez nem lehetséges. Nem értik a lényeget − állítja és hozzáteszi, a magyar-amerikai kapcsolatok felívelése nincs kitéve a napi politika szeszélyeinek. Annál sokkal stabilabb alapokra épült.
 

Nekünk, magyaroknak 10 éve azt mondják a globalisták, hogy amit a migráció ügyében teszünk, az rossz. A migrációt megállítani embertelen, a határainkat megvédeni pedig bűn. Brüsszelből újabban büntetnek is érte, napi egymillió euróra. Aztán jött Donald Trump, és kimondta, hogy igazunk van.


− fogalmaz. 

Majd azt írja, azt is mondják évek óta, hogy a keresztény értékek és a hagyományos családok mellett kiállni ódivatú és helytelen. Aztán jött Donald Trump, és kimondta, hogy igazunk van. Három éve hallgatjuk azt is, hogy a béke mellett kiállni árulás, és aki megteszi, az orosz-párti és Putyin bábja. Aztán jött Donald Trump, és kimondta, hogy igazunk van − jelenti ki Orbán Viktor.

No migration! No gender! No war!

− ez a közös alap, amelyre építve újra naggyá tesszük a magyar-amerikai kapcsolatokat − zárul a miniszterelnök bejegyzése.

Fotó: Orbán Viktor Facebook-oldala

 

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk