
Orbán Viktor: Csak mi tudjuk megvédeni Magyarországot a háborútól - videóval

Márki-Zay Péter az ATV Egyenes beszéd című műsorában kijelentette, bár nem ismeri a választókerülete tiszás jelöltjeit, nagy örömmel fog részt venni az előválasztásban, és teljes erőbedobással fogja támogatni a győztest, azaz a parlamenti választáson induló politikust a jövő évi parlamenti voksoláson,
szerinte ugyanis csak nekik van esélyük arra, hogy leváltsák a kormányt.
A műsorvezető, Rónai Egon megkérdezte Hódmezővásárhely polgármesterét, biztos-e, hogy Magyar Péter annyira örül, hogy teljes mellszélességgel ott áll mellette. Márki-Zay azt válaszolta, akkor is támogatja, ha nem kéri, sőt, akkor is, ha tiltakozik ellene. Majd kijelentette, mindenkit arra buzdít, hogy álljon a Fidesz leváltására egyetlen alkalmas politikai erő mellé.
A műsorvezető azzal folytatta, amennyiben készül kettejükről egy közös fotó − erre még akkor is sor kerülhet, ha nem állnak egymás mellett −, akkor el lehet mondani, hogy
ezek ugyanazok
Az ellenzék korábbi miniszterelnök-jelöltje felidézte, hogy a 2022-es kampányban sikerült őt összegyurcsányozni, holott a DK volt elnöke nem jelent meg a rendezvényeiken, nem volt látható neve a szavazólapon. Most hasonló helyzetben vannak szerinte a tiszás politikusok, rájuk is rásütik a baloldali, Brüsszel- és háborúpárti, migránsbetelepítő bélyeget.
Fotó: Képernyőfotó/YouTube, Egyenes beszéd

Orbán Viktor: Csak mi tudjuk megvédeni Magyarországot a háborútól - videóval

A politológus szerint minden a Fidesz mellett szól

Menczer: Az ukrán nagykövet hazudik és támadja Magyarországot

Nagy Ervin nem vitázik Vidnyászky Attilával, akitől olyan sallert kapott, a fal adta a másikat

Orbán Viktor: Április 12. A biztos választás!

Sulyok Tamás döntött, hogy mikor lesz a parlamenti választás

Itt a bizonyíték: a Tisza nem támogatja a háborúellenes aláírásgyűjtést és lenézi a vidékieket

Gulyás Gergely: a választások tétje, hogy kimaradunk-e a háborúból

Bóka János: Brüsszel Magyar Péterre tette meg tétjeit, mert tőle együttműködést vár

NGM: folytatjuk a harcot az indokolatlan áremelésekkel szemben

Szentkirályi: nem igaz, hogy Bajnai Gordon visszavonult

Orbán Viktor, Donald Trump, Andrej Babis, Geert Wilders és mások is promótálják az idei CPAC Hungaryt