
Kétarcú Brüsszel: így háborognak az uniós vezetők Orbán Viktor vétója miatt, de Zelenszkij zsarolásáról hallgatnak
Szabálysértési eljárást indított a karcagi rendőrkapitányság az alapján a feljelentés alapján, amit Tiszafüred polgármestere tett néhány hete ismeretlen tettes ellen, a Tisza Párttal összefüggésben, áramlopás miatt.
Ujvári Imre Magyar Péterék tiszafüredi rendezvénye miatt fordult a hatósághoz, mert szerinte a szervezők egy nyilvános illemhelyről használtak áramot, amiért nem fizettek, valamint autóval hajtottak be egy természetvédelmi parkba, noha ez szigorúan tilos.
Fel vagyok háborodva, ahogyan a Tisza Párt viselkedett a rendezvényen
– fogalmazott a polgármester.
Hozzátette:
Magyar Péter azzal fenyegetőzött, hogy nem hajlandó az áramért és a rendezvény költségeiért húszezer forintnál többet fizetni.
Magyar állítólag azt mondta, ha ez többe fog kerülni, akkor tüntetést szervez a hivatal elé – idézte fel Ujvári Imre.
Címlapfotó: MTI

Kétarcú Brüsszel: így háborognak az uniós vezetők Orbán Viktor vétója miatt, de Zelenszkij zsarolásáról hallgatnak

Orbán Viktor: Durva vita volt, de álltuk a sarat - ha van olaj, lesz pénz, ha nincs olaj, nincs pénz

A miniszterelnök országjárása is bizonyítja, a tömegek Orbán Viktor mellett állnak, közben Magyar Péter összeomlik

Dömötör: a brüsszeli „gyors reagálású rendszer” miatt fordulnak az Európai Bizottsághoz

Gulyás: Kitiltjuk a fenyegetőző három ukránt - videókkal

A Politico szerint Orbán Viktor nem engedett a zsarolásnak

Orbán Viktor: Ha van olaj van pénz, ha nincs olaj, nincs pénz Ukrajnának

A Kétarcú Konyhája névvel elkészítette Magyar Péter stílszerű menüsorát a Mindmegette

Szijjártó: az ukránok ismét megtámadták a Magyarország földgázellátásához nélkülözhetetlen gázvezetéket

Orbán Viktor vezetésével Budapesten rendezik meg az 1. Patrióta Nagygyűlést

A náci karlendítő Tárkányi Zsolt debreceni jelölttársa rögtön Zelenszkij katonáinak segítségére sietett

Deák: Az RTL értetlenkedett, Orbán Viktor segített!


