
Magyar Péter: közös jelszavunk az önmérséklet
Szentkirályi Alexandra úgy fogalmazott, hogy mindez egyértelműen többlet forgalmat generál a Belvárosban, amit az 5. kerületiek meg is elégeltek.
Szentgyörgyvölgyi Péter polgármester az ügy mielőbbi megoldása érdekében tárgyalást kezdeményezett a Fővárossal. A válasz azt hiszem egyre kevesebb embert lep meg: a főpolgármester jelezte, hogy erről csak augusztus végén hajlandóak tárgyalni, talán csak a 24 napos szabadságának letelte után
– árulta el a fideszes politikus.
Kiemelte, hogy ez azért végtelenül cinikus, mert a rakpart a tervek szerint augusztus 15-ig lenne lezárva a forgalom elől, így egy augusztus végi egyeztetés már okafogyottá válna.
Miközben egyre többen kérik a pesti alsó rakpart megnyitását Karácsony Gergelytől, ő ahelyett, hogy belátná a hibáját és végre visszaadná a nappali csúcsidőben a rakpartot a forgalomnak, szokása szerint csak az időt húzza.
Szerintünk viszont a Budapesten közlekedők megérdemelnék, hogy végre enyhítsenek az őket sújtó közlekedési káoszon!
– hangsúlyozta Szentkirályi Alexandra.

Magyar Péter: közös jelszavunk az önmérséklet

Lemond Lázár János a teniszszövetségi elnöki posztjáról

Balog Zoltán: nem volt kormányzati kérés a kegyelmi ügyben

Vizsgálóbizottságokat állíthat fel, elkezdi az alaptörvény-módosítás vitáját a parlament

Forsthoffer Ágnes együttérzését fejezte ki a MOL tiszaújvárosi üzemében történt baleset áldozata családjának

Magyar Péter: jól haladnak a tárgyalások az uniós forrásokról

Magyar Péter: erős közép-európai régióra van szükség az erős Európához

Magyar Péter miniszterelnök-helyettesnek nevezte ki Ruff Bálint minisztert

Kinevezte a közigazgatási államtitkárokat Sulyok Tamás

Magyar Péter: a kegyelmi ügy dokumentumaiból kiderül, hogy Varga Judit nem támogatta K. Endre kegyelmét

Magyar Péter távozásra szólította fel a Kúria elnökét

Kelemen Ágnes környezetgazdász lesz a vízügyi és klímapolitikáért felelős államtitkár