
Vádemelési javaslatot tett Ruszin-Szendi Romulusz ellen a rendőrség
– Van egy gazdasági fölfogásunk, egy gazdaságpolitikánk, úgy hívják, hogy gazdasági semlegesség. Elvont valaminek tűnik, de valójában mindannyiunkról szól. Arról szól, hogy Brüsszel a háború mellé, ami itt van a szomszédunkban, egy kereskedelmi háborút is akar, el akarja zárni Európát Kínától és a világ keleti felétől. Ez nekünk rossz lenne – mondta Menczer Tamás.
A Fidesz–KDNP kommunikációs igazgatója hozzátette: – Ezzel szemben a mi felfogásunk az, hogy a gazdaságban mindenkivel együtt akarunk működni. Beruházás, kereskedelem, energetika, minden irányban együtt akarunk működni. Kelet, nyugat, észak, dél, ugyanis ez a magyar érdek. Nekünk egy közepes méretű nyitott gazdaságunk van, mi akkor tudunk erősödni, ha együtt tudunk működni mindenkivel. Ez a gazdasági semlegesség. Ehhez van egy 21 pontos gazdasági akciótervünk és vannak konkrét céljaink. Olyan céljaink vannak, amelyek, hogyha ezeket meg tudjuk a következő évben az önök támogatásával valósítani, akkor minden társadalmi csoport életét nagyon pozitívan fogja érinteni. Fiatalét is, családosét is, idősét is, mindenkiét.
Olyan céljaink vannak és olyan dolgok történhetnek a következő évben, amilyenek még soha nem történtek Magyarországon. A magyar érdeket senki nem védi meg helyettünk, ezért kérem Önöktől újra, és Önökön keresztül mindenkitől, akit elérnek, hogy a konzultációban álljanak a kormány és a kormánypártok mellé
– hangsúlyozta a kommunikációs igazgató.
Forrás: Magyar Nemzet / Bortókép: Menczer Tamás hivatalos Facebook-oldala

Vádemelési javaslatot tett Ruszin-Szendi Romulusz ellen a rendőrség

Douglas Macgregor: Orbán Viktornak igaza volt, Európának tárgyalnia kell Oroszországgal

Orbán Viktor: az ónos eső okozza a legtöbb aggodalmat

Nagy István: a brüsszeli Mercosur-megállapodás újabb merénylet az európai gazdák és agrárium ellen

Fegyver a lakossági fórumon? A képviselő elfogadhatatlannak tartja a rendőrségi döntést

Túl korán ünnepel Ruszin-Szendi Romulusz? Még nyomoznak a tiszás politikus fegyverbotránya miatt

Menczer Tamás: Magyar Péter minden brüsszeli parancsot végrehajtana, ha megtehetné

Teljes az őrület, óriási fordulatot vett Ruszin-Szendi Romulusz fegyverbotránya

Új fejlemények Ruszin-Szendi Romulusz fegyverbotrányában

Hiperszonikus légiszörnnyel válaszoltak az oroszok a Putyin elleni dróntámadásra

Nagy István: 2026 az építkezés éve lesz a magyar agráriumban

Deák Dániel szerint a balosok sem hisznek abban, hogy fölényesen vezet a Tisza