
Budai Gyula: A Tisza Párt tele van bűnözőkkel
Mindenkit minősítenek a maga nyilatkozatai, a minősítést azonban mi magunk nem tartjuk feladatunknak. Az Index az Index – reagált a Magyar Nemzetnek az Index szerkesztősége arra a hétfő reggel nyilvánosságra került hangfelvételre, amelyen Magyar Péter kifejtette, mit gondol az újságírókról. A Tisza Párt elnöke többeket elküldött a „k…rva anyjába”, például a liberális 444.hu és az Index munkatársait. A médiát köcsögnek nevezte, a Hír TV-seket pedig belökné a Dunába.
Az Index a válaszában leszögezte: az elhangzottak ellenére továbbra is tényszerűen, a szakmai szabályoknak megfelelően tudósítanak a Tisza Párt eseményeiről, Magyar Péter politikai megnyilvánulásairól.
Magyar Péter a médiát köcsögnek nevezte, a Hír TV-seket pedig belökné a Dunába
Miként a Magyar Nemzet már megírta, hétfő reggel több szerkesztőség is újabb hangfelvételeket kapott, vélhetően olyanokat, amelyeket Vogel Evelin rögzített titokban. A hanganyagokon Magyar Péter a médiáról fejti ki a véleményét.
Összesen két felvétel érkezett, az elsőn a Tisza Párt elnöke lényegében a médiastratégiáját foglalja össze, meglehetősen nyers stílusban. A felvételek alapján elmondható, Magyar Péter nemcsak az embereket és a saját munkatársait nézi le, hanem az újságírókat is.
Ki tudod kerülni a kib…szott médiát, én most elküldtem az anyjába az ATV-t, leb…sztam a mikrofont, hogy ide nem jövök
– jegyezte meg a felvételen Magyar Péter Vogel Evelin egyik kérdésére.
Azt is mondta: „Elküldtem a 444-et a k…a anyjába, az Indexet. És közben százezer követőm van a YouTube-on, háromszázvalahányezer a Facebookon, direktbe fogok kommunikálni az emberekkel, és pont lesz…rom a médiát. A sok köcsögöt.”
Egy másik felvételen jelentősen több a háttérzaj, mind a beszélgetőket, mind Magyar Pétert alig lehet érteni. A beszélgetés ismét a médiával kapcsolatos, a felek arról diskurálnak, hogy beengedjék-e az ATV-t és a Hír TV-t egy rendezvényükre – legalábbis az elhangzottakból ez szűrhető le.
A Hír TV kapcsán a pártelnök azt mondta: – Ne jöjjenek ide, mert belöködöm őket a Dunába.
Magyar Péter ismét másokat hibáztat
A hangfelvételen elhangzottakra Magyar Péter a délelőtti sajtótájékoztatóján reagált, szerinte az Izaura újabb részét láthattuk.
Én ilyen stílusban nem nagyon szoktam beszélni – védekezett a Tisza Párt elnöke, és nem meglepő módon azt mondta, a mostani felvételek is szerkesztettek, összevágtak, van olyan mondat, ami el sem hangzott.
A címlapfotó illusztráció (MTI)

Budai Gyula: A Tisza Párt tele van bűnözőkkel

Dömötör Csaba a Tényeknek: Magyar Péter főnökei tönkreteszik a magyar gazdákat

Újabb százmilliárd forintos programot jelentett be Nagy Márton

Dömötör Csaba: a gazdák dühösek és minden okuk megvan rá

Kéri László és társai a magyar gazdákat kisemmiző brüsszeli megállapodást ünneplik Magyar Péter médiájában - Videó

Elhagyja a Tisza Pártot az egyházügyi csoport vezetője

Szembejött a valóság Magyar Péterrel: kiosztották az igazukért küzdő gazdák Brüsszel emberét

Deák Dániel: Magyar Péter újabb orbitális stratégiai kampányhibát vétett

Nagy István: Elfogadhatatlan a Bizottság hozzáállása – Magyar Péter nagy pofonba szaladt bele Strasbourgban

Orbán Viktor: minden okuk megvan a gazdáknak, hogy dühösek legyenek

Magyarországról üzentek a sírásó von der Leyennek - ezt nem teszi zsebre

Ursula von der Leyen bejelentette: Kilencvenmilliárd eurós hitelt kap Ukrajna