
Menczer: Kapitány István és Bujdosó Andrea százmilliókat keresne, miközben a magyarok fizetnék meg az árát
A miniszterelnök szerint a munkaerőpiac is megerősödik majd. Orbán Viktor arról beszélt, hogy a turizmus azért fontos, mert az a legjobb pénz, mert itt marad a turista pénze. A repülőtér megvásárlása után pedig tovább erősödhet a turizmus.
Mindezzel párhuzamosan elindul az otthonfelújítási program, és próbálunk olyan megállapodásokat kötni a munkaadókkal, hogy minél több pénz maradjon az embereknél
- hangsúlyozta a miniszterelnök, hozzátéve: továbbra is mindenkinek van lehetősége, hogy munkát találjon itthon. Hangsúlyozta, hogy az inflációval harcolni kell, a munkaadókkal olyan megállapodásokat kötnek, amelyek jó béreket eredményeznek.
Ha magas az infláció, legalább jó bérek legyenek
– mondta. Érzékelhető időtávon belül általános helyzetjavulásban bízik a kormányfő.
Orbán Viktor a rádióinterjúban aktuálpolitikai kérdések mellett beszélt a benzinárról és a légi közlekedésben kialakult helyzetről is.
Forrás: Origo / Címlapfotó: MTI/Szigetváry Zsolt

Menczer: Kapitány István és Bujdosó Andrea százmilliókat keresne, miközben a magyarok fizetnék meg az árát

Budai Gyula: Komoly bűnügyben lehet érintett a Tisza Párt alelnöke, Radnai Márk

Édes támogatás: a kormány a cukrászdákra is kiterjeszti az 5+1 pontból álló vendéglátóipari akciótervet

Dömötör: Brüsszel felülírná a szabályokat, ha nem sikerül "simulékony kormányt" intézni Magyarországon

Bóka János: töltsük ki a Nemzeti Petíciót!

Orbán Viktor az EU-csúcson: Nem hagyjuk magunkat fenyegetni, béke kell és alacsonyabb energiaárak

Gulyás: a Magyarországot érő ukrán fenyegetések új szakaszba léptek, a nemzeti petíció egy válaszlehetőség a fenyegetésekre

Magyar Péter megtalálta az állatkert eltűnt kacsáit

Orbán Balázs megmutatta, miért viszi csődbe Európát Ukrajna háborús támogatása

Egy győri anyuka üzent a választóknak - videóval

Orbán Viktor: a Tisza Párt brüsszeli kreálmány, amelyet Kijevből és Brüsszelből finanszíroznak

Megint lebuktak! Brüsszel titkolná Zelenszkij-tervet, mert az Orbán Viktort erősíti