
Szentkirályi: Budapest a világ legszebb városa, az otthonunk, ki kell takarítani!
Újra bemutattuk, hogy van ellenszer Karácsonyék nemtörődömségére: a munka – hangsúlyozta újabb, szerda délután közzétett videójában a Fidesz-KDNP polgármester-jelöltje.
Tenyek.hu 2024. május 15., szerda 19:55
„Nem megengedhető, hogy a fővárosban áll a szemét, a kosz és egyre több fal van összefirkálva. Budapest a világ legszebb városa, az otthonunk, ki kell takarítani! Karácsony szerint Budapesten minden rendben van, ezért ő már nyugodtan elmehet kampányolni Gyurcsányékkal vidékre. Szerintem nincs rendben a főváros! Változást Budapesten!” – hangsúlyozta Szentkirályi Alexandra, miközben segítőivel takarítottak egy főváros fenntartásában lévő, graffitivel összefirkált, használaton kívüli megállót a Haller utcánál.
Fotók: MTI/Lakatos Péter
+Ez is érdekelheti

Orbán Viktor: a választás tétje az is, hogy bevándorló országgá tesszük-e Magyarországot

Orbán Viktor: A következő kormányzati években elérjük az 1000 eurós minimálbért és az 1 milliós átlagbért

Mráz: a Fidesz a tapasztalat és a fiatalítás egyensúlyára törekszik

Benjámin Netanjahu mellett több külföldi politikus is méltatta Orbán Viktort és a Fideszt

Kelemen Hunor: Orbán Viktor vezetésével Magyarország nem sodródik, hanem irányt mutat

Már a Partizánban is arra jutottak, hogy a Fidesz a biztos választás

Őry Péter: a Fidesz a biztos választás a határon túli magyarság képviseletére

Már az ellenzéki sajtó is Fidesz-előnyt számol, Magyar Péter pánikolva akadt ki

„A biztos választás a Fidesz, nem most kell kísérletezni” – Szalai Zoltán és Mráz Ágoston Sámuel elemzése a Fidesz-kongresszuson

Deák: az öngól is gól – Magyar Péter a Fidesz üzenetét reklámozza

Mráz Ágoston Sámuel: a Fidesz kongresszusa a stabilitás és a kormányképesség demonstrációja volt

Deák Dániel: A Fidesz elsöpri a Tiszát, Magyar Péternek saját napirendje sincs



